Grzejniki Tubus i Afro INSTAL-PROJEKT to świetne propozycje do wnętrz publicznych. Funkcjonalne, wyróżniające się szeroką gamą rozmiarów i uniwersalnym wzornictwem są chętnie wybierane przez inwestorów poszukujących ciekawych i efektownych pomysłów na ogrzewanie kawiarni, restauracji, klubów, hoteli czy innych wnętrz o charakterze publicznym.

Tubus i Afro – grzejniki do wnętrz publicznych
Jeśli szukasz wszechstronnego, elastycznego grzejnika, któremu niestraszne trudne, wyeksponowane lokalizacje,
Tubus
jest idealnym rozwiązaniem. Dostępny w kilkuset kombinacjach, dopasowuje się do każdego pomieszczenia i każdego przyłącza. Może być wysoki, niski, krótki, długi, smukły – zawsze według Twoich potrzeb. Klasyczny kształt w nowoczesnym wydaniu pasuje zarówno do klasycznych, jak i do współczesnych wnętrz. Dostępny w 37 kolorach z palety INSTAL-PROJEKT może zaskoczyć swoim eleganckim lub ekstrawaganckim wydaniem. Klasę i wszechstronność TUBUSA docenili m.in. projektanci wnętrz winiarni Mielżyński w Warszawie i Poznaniu.

Smukła i elegancka forma grzejnika
Afro
idealnie wtapia się w otoczenie, dodając mu elegancji i podkreślając jego charakter. Afro to grzejnik znakomicie pasujący do nowoczesnych, wysokich, przestronnych wnętrz – szeroka gama rozmiarów oraz możliwość ich precyzyjnego doboru sprawia, że zawsze można wybrać wariant dokładnie dopasowany do danej lokalizacji. Bardzo interesująco wygląda np. umieszczony na filarach lub innych wąskich fragmentach ścian, ale oczywiście można go także montować w innych miejscach. Afro bardzo dobrze sprawdza się we wnętrzach typu loft, jego rytmiczna forma pasuje do wyeksponowanych instalacji, technicznych detali i konstrukcji. Kolejna bardzo istotna zaleta to możliwość zamówienia Afro w każdym z 37 kolorów z palety INSTAL-PROJEKT: w czerni będzie wyglądał tajemniczo i elegancko, w czerwieni zabłyśnie charakterem, pomarańczowy doda wnętrzu energii.