Nowoczesne, stylowe, a przede wszystkim funkcjonalne to cechy nowych grzejników Terma Technologie

Triga, Koral i Angus - nowe grzejniki w ofercie Terma Technologie

TRIGA
Nowoczesny, bardzo wydajny grzejnik, dostępny w wersji pionowej i poziomej.

Triga to bardzo wydajny grzejnik dekoracyjny, występujący w poziomie i w pionie. W każdym z wariantów grzejnik niemal płasko przylega do ściany. Dostępne jest popularne podłączenie dolne 50 mm typu „V” z wkładką termostatyczną oraz podłączenie boczne typu „C” 500 i 550 mm. Takie rozwiązanie pozwala na zastosowanie grzejnika jako nowoczesną i ozdobną alternatywę dla grzejników żeberkowych i płytowych. Triga doskonale komponuje się z grzejnikami Vera i Verus.


KORAL
Stylowe wzornictwo – oryginalne rozwiązanie.

Koral to grzejnik o wyjątkowym charakterze. Dopracowany detal i doskonałe proporcje, decydują o uniwersalności i ponadczasowości grzejnika. Koral idealnie wpisze się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza łazienek oraz kuchni. Jego niepowtarzalną formę tworzą przede wszystkim oryginalne, częściowo wtopione w kolektory grzejnika profile, nadając mu charakterystyczny elegancki wygląd.ANGUS
Nowoczesny grzejnik dekoracyjny z funkcją suszenia, występujący jako ściana działowa oraz w wersji naściennej.

Bryła grzejnika Angus bazuje na geometrycznym wzorze graficznym. Model został opracowany w dwóch wariantach mocowania, jako ażurowa ściana działowa i w wersji przylegającej do ściany. Zwiększone odległości pomiędzy poziomymi profilami, umożliwiają swobodne odwieszanie ręczników. Prostopadły układ grzejnika, w wersji ściany działowej, sprzyja lepszemu obiegowi ciepła w pomieszczeniu i pozwala dowolnie organizować przestrzeń.

Źródło: ''