Trane, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych systemów i usług HVAC (chłodnictwo, wentylacja i klimatyzacja) zaprasza na kolejne, bezpłatne szkolenie poświęcone tym razem technicznym aspektom doboru instalacji HVAC w zależności od wielkości, struktury oraz przeznaczenia obiektu budowlanego.


Szkolenie odbędzie się 29 października 2008 o godzinie 14.00 w Centrum Inwestycji Hotelowych w Warszawie przy ulicy Kolejowej 9/11. Z powodu ograniczonej ilości miejsc, osoby pragnące wziąć udział w szkoleniu powinny zgłosić chęć uczestnictwa drogą e-mailową na adres rejestracja@east-side-consulting.pl lub telefonicznie pod numerem 022 353 70 56.
Do końca roku 2008 zorganizowane zostaną jeszcze trzy spotkania, podczas których uczestnicy będą mogli zapoznać się między innymi z takimi zagadnieniami jak wpływ optymalizacji systemu HVAC na wydajność i energooszczędność budynku, zasady doboru urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w zależności od struktury, wielkości i przeznaczenia obiektów oraz rola planów serwisowych w utrzymaniu najwyższej wydajności urządzeń klimatyzacyjnych. Poruszone zostaną także zagadnienia, dotyczące modernizacji urządzeń HVAC, działających w oparciu o czynnik chłodniczy R22.


Trane jest globalnym dostawcą systemów komfortu oraz kompleksowych rozwiązań klimatyzacyjnych dla budynków. Firma produkuje, instaluje oraz dostarcza serwis i części zamienne do energetycznie wydajnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, systemy sterowania budynkami oraz rozwiązania, wychodzące naprzeciw specyficznym potrzebom klientów handlowych, instytucjonalnych oraz przemysłowych. Trane posiada obecnie 35 własnych zakładów montażowych w 10 krajach i zatrudnia ponad 29.000 osób na terenie całego świata. W Warszawie mieści się dyrekcja firmy, obejmująca swoim zasięgiem Polskę, Ukrainę, Białoruś oraz Kraje Bałtyckie. Firma obchodzi w tym roku 15-lecie działalności na rynku polskim.

Centrum Inwestycji Hotelowych
, jedyna tego typu wzorcownia w kraju, oferuje kompleksową realizację inwestycji, dotyczącą tak nowych obiektów hotelowych jak i modernizację już istniejących. Firma specjalizuje się również w kompletacji wyposażenia do wszelkich obiektów użyteczności publicznej. W CIH można także zapoznać się z ofertą Trane skierowaną głównie do obiektów hotelowych i wypoczynkowych.