Trane, światowy lider w dostawie zintegrowanych systemów i usług HVAC (chłodnictwo i klimatyzacja) rozpoczął współpracę z Centrum Inwestycji Hotelowych. Przedstawiona oferta skierowana jest do przedstawicieli branży hotelarskiej i gastronomicznej.


Informacja prasowa - Warszawa, 25 kwietnia 2008


Centrum Inwestycji Hotelowych – jedyna tego typu wzorcownia w kraju – oferuje kompleksową realizację inwestycji, dotyczącą tak nowych obiektów hotelowych jak i modernizację już istniejących. Firma specjalizuje się również w kompletacji wyposażenia do wszelkich obiektów użyteczności publicznej. W salonie zgromadzono kompletne wyposażenie pokoi hotelowych. Każdy pokój i łazienka stanowią ofertę produktową innej fabryki mebli, wykładzin, oświetlenia, płytek ceramicznych, armatury, kabin prysznicowych, czy elementów ozdobnych. Od dziś w CIH można także obejrzeć urządzenia oferowane przez firmę Trane.
Po ponad roku działalności możemy sprostać w pełni potrzebom rynku. Zaczynaliśmy jedynie od wzorcowni i prezentacji ofert rynkowych, ale teraz możemy zaprojektować, wybudować i wyposażyć każdy obiekt hotelowy i gastronomiczny. Przez rok w CIH zarejestrowało się ponad 350 obiektów hotelowych z całej Polski. Z dnia na dzień zainteresowanych przybywa i to utwierdza mnie w przekonaniu, że jesteśmy zarówno inwestorom jak i hotelarzom potrzebni – twierdzi Rosalinda Mach, twórca wzorcowni oraz właścicielka Centrum Inwestycji Hotelowych.

Dzisiejsze standardy oraz komfort gości sprawiają, iż coraz trudniej wyobrazić sobie hotel nieposiadający zaawansowanego systemu klimatyzacji czy wentylacji. Trane posiada w tej materii wieloletnie doświadczenie oraz bogatą ofertę. Oddajemy do dyspozycji inwestorów oraz właścicieli obiektów hotelarskich najnowszą technologię, opartą na rozwiązaniach energooszczędnych i proekologicznych
– mówi Paweł Markiton, dyrektor zarządzający Trane na Polskę, Ukrainę Białoruś i Kraje Bałtyckie.
Oferowane przez Trane klimakonwektory zapewniają optymalne parametry przepływającego przez pomieszczenia powietrza, łatwość obsługi urządzeń oraz wysoką wydajność, potwierdzona certyfikatami Eurovent. Wiedza i doświadczenie zdobyte w wielu krajach świata pozwoliły firmie Trane na wyprodukowanie jednego z najcichszych klimakonwektorów na rynku: 28 dB (A). Goście odwiedzający Centrum Inwestycji Hotelowych znajdą informacje na temat tego oraz wielu innych urządzeń, stworzonych przez Trane z myślą o obiektach hotelarskich i gastronomicznych.
Trane Inc. (NYSE: TT) firma znana poprzednio jako American Standard Companies Inc. jest wiodącym, globalnym dostawcą systemów komfortu oraz kompleksowych rozwiązań dla budynków. Dostarcza serwis i części zamienne do energetycznie wydajnych systemów HVAC, systemów sterowania budynkami oraz rozwiązań wychodzących naprzeciw specyficznym potrzebom klientów handlowych, instytucjonalnych oraz przemysłowych. W 2007 roku sprzedaż firmy Trane przekroczyła 7.5 miliarda USD. Trane zatrudnia ponad 29.000 pracowników na terenie całego świata. W Warszawie mieści się dyrekcja Firmy, obejmująca swoim zasięgiem Polskę, Ukrainę, Białoruś oraz Kraje Bałtyckie.