Trane i Hefal zacieśniają współpracę przed zbliżającym się sezonem jesienno-zimowym.


Nadchodzący sezon jesienno-zimowy zaowocuje intensywnym rozwojem kooperacji pomiędzy firmą Trane, światowym liderem w dostawie zintegrowanych systemów i usług HVAC (chłodnictwo, wentylacja i klimatyzacja) a Hefal Serwis S.A. – czołowym producentem lodowisk w Polsce.
Znaczy on kolejny rok kooperacji obydwu firm, dzięki której powstanie kilkadziesiąt sezonowych lodowisk rozmieszczonych w różnych zakątkach kraju. Lodowiska oferowane przez Hefal Serwis S.A. chłodzone będą chillerami typu CGAN produkowanymi i serwisowanymi przez Trane.

To już czwarty rok naszej owocnej współpracy. Oprócz doskonałych agregatów, Trane oferuje idealnie dostosowane do naszych potrzeb wsparcie techniczne. Ubiegłe lata pokazały, że oferowane przez firmę chillery idealnie pasują do naszych potrzeb, odznaczają się bezawaryjną pracą i wysoka wydajnością jak również energooszczędnością
– mówi Jarosław Puzoń, dyrektor handlowy ds. obiektów sportowych Hefal Serwis S.A. Mająca swoją siedzibę w Wodzisławiu Śląskim firma, uruchomiła w minionym okresie jesienno-zimowym blisko dwadzieścia sezonowych lodowisk w takich miastach i miejscowościach jak Sochaczew, Ciechanów, Jelenia Góra, Legionowo, Łódź, Malbork czy Piotrków Trybunalski.

Jazda na lodzie staje się w Polsce z roku na rok coraz bardziej popularna i coraz bardziej dostępna
– twierdzi Paweł Markiton, dyrektor zarządzający Trane na Polskę, Białoruś, Ukrainę oraz Kraje Bałtyckie. Dzięki ofercie Hefal Serwis S.A, sezonowe lodowiska mogą zawitać do wielu mniejszych miejscowości, umożliwiając tysiącom dzieci i młodzieży aktywny wypoczynek w okresie jesienno-zimowym.

Fot. 1. Lodowisko w Pszczynie

Fot. 2. Lodowisko w Pszczynie

Fot. 3. Agregat Trane
- lodowisko w Sochaczewie

Hefal Serwis S.A. działa na polskim rynku od roku 2000. Tworzenie oraz kompleksowa obsługa rynku lodowisk – tak sezonowych jak i stacjonarnych – pojawiła się w ofercie firmy w roku 2003. Do dnia dzisiejszego Hefal Serwis zrealizował kilkadziesiąt udanych projektów na terenie całego kraju.
Trane jest wiodącym, globalnym dostawcą systemów komfortu oraz kompleksowych rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Pod nazwami Trane oraz American Standard firma produkuje, instaluje oraz dostarcza serwis i części zamienne do energetycznie wydajnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, systemy sterowania oraz rozwiązania, wychodzące naprzeciw specyficznym potrzebom klientów handlowych, instytucjonalnych oraz przemysłowych. Trane posiada 35 własnych zakładów montażowych w 10 krajach i zatrudnia obecnie ponad 29.000 osób na terenie całego świata. W Warszawie mieści się dyrekcja firmy, obejmująca swoim zasięgiem Polskę, Ukrainę, Białoruś oraz Kraje Bałtyckie.
Źródło: EAST SIDE Consulting GmbH