Data rozpoczęcia
2011-10-05
Data zakończenia
2011-10-07
Miejsce
Sosnowiec

TOOLEX
TOOLEX - Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

Wysoka frekwencja zwiedzających, obecność na targach wielu nowych klientów, korzystne kontrakty podpisane w czasie imprezy, dobre opinie o organizacji wydarzenia oraz dostępna infrastruktura Expo Silesia to tylko niektóre z naszych atutów. Pozytywne opinie od uczestników targów TOOLEX to najważniejsze dla nas rekomendacje i zastrzyk energii potrzebnej do ich rozwoju.

Targi TOOLEX to impreza wystawiennicza dedykowana firmom wykorzystującym technologie obróbki metalu w swoich procesach produkcyjnych. Wystawcami targów są przede wszystkim producenci obrabiarek wszystkich rodzajów i typów, maszyn do obróbki blach, narzędzi, aparatury kontrolno-pomiarowej, oprogramowania oraz oprzyrządowania technologicznego.

Po ostatnich dwóch edycjach możemy pochwalić się wzrostem najważniejszych wskaźników - ilości wystawców, powierzchni stoisk, ilości branżowych zwiedzających - co pokazuje, jak istotne dla branży jest to wydarzenie. Podczas 2-giej edycji halę targową odwiedziło ponad 5000 tysięcy osób, w tym 4189 zarejestrowanych specjalistów z branży. Mogli oni zapoznać się z ofertą ponad 200 firm, nie tylko z Polski, ale również z zagranicy, m.in.: z Niemiec, Czech, Japonii, Szwajcarii i Francji.

Więcej na www.exposilesia.pl

Źródło: Expo Silesia Sp. z o.o.