Informujemy, że po wielu miesiącach przygotowań rozpoczął oficjalnie funkcjonowanie pierwszy polski internetowy sklep z izolacjami instalacyjnymi i budowlanymi.

Pierwsze pilotażowe transakcje za pośrednictwem Therm Service Market dokonywane były już w listopadzie 2004 r. Od tego czasu dopracowano szczegóły funkcjonowania sklepu, głównie opierając się na opiniach klientów i przedstawicieli branży instalatorskiej (instytucje, projektanci, kosztorysanci), jak również producentów systemów i materiałów izolacyjnych.
Pozornie sklepy internetowe są już fragmentem codzienności (choć na pewno nie w branży izolacji). Zwraca uwagę skala i nowatorstwo przedsięwzięcia. Sklep przeznaczony jest do handlu dobrami inwestycyjnymi i jako taki nie ma dla siebie podobnego odpowiednika i to nie tylko w Polsce. Skala – to ponad 25000 specjalistycznych produktów (wełna mineralna, polistyreny, kauczuki, poliuretany, szkła piankowe, glinokrzemiany i wiele wiele innych) reprezentujących potencjał ponad 50 producentów obecnych na rynku polskim.


Therm Service Market (TSMARKET) funkcjonuje również wersji anglojęzycznej, dzięki czemu zyskuje klientów m.in. z Chorwacji, Niemiec, Słowacji, Szwecji i Pakistanu. Zaświadcza to o jego docenieniu również poza naszymi granicami, dlatego w realizacji są nowe wersje strony: francuska, niemiecka oraz rosyjska.
Wlaściciele sklepu zapewniają, że serwis nie jest narzędziem nastawionym tylko na sprzedaż. Przyjęto bowiem założenie, że w przypadku dóbr inwestycyjnych bałaby to duża dysfunkcja. Sklep służy też jako katalog produktów online, czyli przydatne narzędzie informacyjne dla inwestorów, wykonawców, kosztorysantów i projektantów.
Administratorzy sklepu zauważyli też wzrastającą liczbę rejestracji osób prywatnych, dla których sklep stanowi przegląd możliwości technologicznych w skojarzeniu z cenami.
Sklep TSMARKET dostępny jest pod adresem www.thermservice.pl/sklep


Źródło: Therm Service
Ogłoszenie sponsorowane