Firma KOSTRZEWA, lider w krajowej produkcji kotłów na pelet, oferuje bezpłatne testowanie wybranego urządzenia grzewczego we własnym domu przez okres 7 dni.

Testujesz - decydujesz
[attach=attach1]Testujesz - decydujesz[/attach]


WYPRÓBUJ BEZPŁATNIE NAJNOWSZE TECHNOLOGIE!


PIERWSZA TEGO TYPU OFERTA NA RYNKU…
Kierując się troską o maksymalną satysfakcję klientów, firma KOSTRZEWA przygotowała nową atrakcyjną propozycję dotyczącą sztandarowych produktów firmy: Mini Bio, Pellets 100 oraz Platinum Bio [1]. Urządzenia te reprezentują najnowsze trendy w technologii spalania biomasy. Aby przełamać nieufność wobec nowych rozwiązań technologicznych i umożliwić zapoznanie się z nimi proponujemy bezpłatny tygodniowy okres próbny- w czasie którego użytkownik zdąży zapoznać się z obsługą kotła i jego pracą. To jedyna tego typu propozycja na rynku, tym samym firma KOSTRZEWA po raz kolejny wyznacza nową jakość sprzedaży i obsługi klienta.

NOWA JAKOŚĆ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA…
Unikalna szansa bezpłatnego przetestowania kotła wydatnie wpływa na minimalizację ryzyka zakupu niezadowalającego urządzenia. Jeżeli eksploatacja kotła z jakiegokolwiek powodu nie spełni oczekiwań, będzie można je zwrócić bez żadnych dalszych zobowiązań. Wierzymy jednak, że wysoka jakość naszych produktów i łatwość obsługi, w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE…
Oferowane urządzenia pozwalają na spalanie szerokiego zakresu paliw (pelet, owies, drewno) w sposób ekonomiczny i ekologiczny. Ich praca jest niemal automatyczna (wymagają jedynie okresowego dosypywania paliwa i usuwania popiołu), a zastosowane rozwiązania technologiczne (sonda lambda, metoda regulacji Fuzzy Logic II generacji) pozwalają na osiągnięcie znacznych oszczędności paliwa i energii.