We wrocławskiej Hali Stulecia już po raz V odbyły się Międzynarodowe Targi Produkcji i Technologii PROTECH. W dniach 18 i 19 listopada Hala Ludowa zgromadziła ok. 45 przedstawicieli firm branżowych i ok. 2000 zwiedzających.




Dla gości targów firma TESTO przygotowała pokaz urządzeń kontrolno-pomiarowych, które w znaczący sposób poprawiają efektywność i dokładność wykonywanych pomiarów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nowe kamery termowizyjne testo 875 i testo 881. Zwiedzający docenili ich praktyczne zastosowania np. przy przeprowadzaniu audytów energetycznych budynków, jak również nowatorski wygląd i funkcje np.: wbudowany aparat cyfrowy z diodami LED, funkcja izotermiczna czy dyktafon.
Oprócz kamer zaprezentowao również bezprzewodowy system monitoringu – Testo Saveris, który automatycznie rejestruje temperaturę i wilgotność otoczenia, zapewniając pełną dokumentację danych pomiarowych, przy jednoczesnej oszczędności czasu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także przetworniki różnicy ciśnień, temperatury i wilgotności – nieodzowne urządzenie monitorujące i sterujące pracami w zakładach przemysłowych.