Firma Testo wprowadza pierwszy model nowej generacji pro ze szczegółowo dopracowaną ergonomią, wspaniałą jakością obrazu i innowacyjnymi zaletami. Jest to drugi po kamerze testo 876 model o atrakcyjnym wzornictwie typu camcorder, tym razem wzbogaconym o możliwość obrotu osi obiektywu względem ręki.

testo 885: Precyzyjna kamera termowizyjna z unikalnymi funkcjami

Aby zapewnić bezpieczne i wydajne użytkowanie we wszystkich zastosowaniach, model testo 885 cechuje się wyrafinowanymi zaletami ergonomicznymi. Składany i obrotowy wyświetlacz umożliwia nagrywanie obrazu ponad głową użytkownika. Ergonomiczny, obrotowy uchwyt dodatkowo zapewnia bezpieczną obsługę w trudno dostępnych miejscach (na przykład na poziomie podłogi).

testo 885testo 885
Dzięki intuicyjnej i hybrydowej obsłudze poza sprawdzoną obsługą z użyciem joysticka możliwe jest sterowanie poprzez ekran dotykowy. Aby zawsze mieć jedną rękę wolną (w celu zapewnienia bezpieczeństwa) zaleca się sterowanie joystickiem jedną ręką. Obsługa ekranu dotykowego jest najlepszym wyjściem, jeżeli chodzi o nawigację po menu bezpośrednio na wyświetlaczu.

testo 885Źródło: Testo Sp. z o.o.