Jeden z największych dostawców urządzeń i komponentów do chłodnictwa i klimatyzacji w Polsce – Termo Schiessl Spółka z o.o. – został oficjalnym partnerem firmy Panasonic.

Termo Schiessl nowym dystrybutorem Panasonic
„Termo Schiessl jest dla nas wiarygodnym i perspektywicznym partnerem, dlatego jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie obu stronom korzyści. To jeden z najważniejszych graczy na polskim rynku i dlatego zdecydowaliśmy się na tę kooperację.” – mówi Tomasz Lenarczyk, Product Manager w Panasonic.

Dystrybutor ma obecnie w swojej ofercie kilka tysięcy wyrobów od kilkudziesięciu producentów z branży chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła. Teraz do szerokiego asortymentu Termo Schiessl dołączyły produkty Panasonic.

Termo SchiesslNa polskim rynku Termo Schiessl działa od 1997 roku. Wchodzi w skład Grupy Schiessl, jednego z największych europejskich hurtowników w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Firma ma osiem oddziałów na terenie całej Polski. W każdym znajduje się magazyn i punkt dystrybucji urządzeń, komponentów, części zamiennych oraz akcesoriów chłodniczo-klimatyzacyjnych. Zespół specjalistów Termo Schiessl doradza również przy projektowaniu instalacji oraz doborze właściwych produktów.

PanasonicPanasonic, jeden z liderów branży klimatyzacji, dysponuje ponad 30-letnim doświadczeniem, eksportuje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie i wyprodukował już 100 milionów sprężarek. Panasonic proponuje cztery linie innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania i klimatyzacji dla domów, biur, firm i obiektów przemysłowych. Panasonic przykłada szczególną wagę do jakości swoich rozwiązań, które mają dobrze przemyślaną konstrukcję i gwarantują zdrowe powietrze, a jednocześnie spełniają najsurowsze standardy w zakresie zużycia energii, ochrony środowiska i emisji hałasu.