Aby zapewnić profesjonalną i sprawną obsługę klientom z regionu kujawsko-pomorskiego firma Termo Schiessl otworzyła w Bydgoszczy oddział. Jest on dogodnie zlokalizowany przy ulicy Przemysłowej 8 na terenie Locum SA, na zbiegu trasy gdańskiej i toruńskiej, w sąsiedztwie wielu firm z pokrewnych, uzupełniających się branż – hydraulicznej, elektrycznej, budowlanej.

Termo Schiessl - nowy oddział w Bydgoszczy
Nowa placówka w Bydgoszczy, tak jak wszystkie oddziały TERMO SCHIESSL to nie tylko biuro handlowe, ale świetnie zaopatrzony magazyn urządzeń, komponentów, części zamiennych, narzędzi serwisowych i akcesoriów do chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła. Na miejscu działa również stacja dystrybucji gazów, w której można napełnić butle wszystkimi powszechnie używanymi czynnikami chłodniczymi.

Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia oddziału, i zapoznania się z ofertą firmy Termo Schiessl. Specjaliści Termo Schiessl chętnie udzielą wszelkiej pomocy w doborze właściwych urządzeń i budowie efektywnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska instalacji.

Bydgoski oddział Spółki otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.Źródło: Termo Schiessl Sp. z o.o.