Termo Schiessl Sp. z o.o. z dniem 1 stycznia 2010 r. przejmuje dystrybucję wymienników GEA Küba, prowadzoną dotychczas przez GEA Grasso Sp. z o.o.

Termo Schiessl Sp. z o.o.
, partner handlowy wielu renomowanych producentów, w tym firm Bitzer, Danfoss i Tecumseh, przejmuje z dniem 1 stycznia 2010 dystrybucję produktów tych firm oraz wymienników GEA Küba, prowadzoną dotychczas przez Dział Komponentów GEA Grasso Sp. z o.o.
Dział ten ulega likwidacji w konsekwencji podjętej przez GEA Grasso Sp. z o.o. decyzji o skoncentrowaniu się na podstawowej działalności, czyli dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie przemysłowych urządzeń oraz systemów chłodniczych.
Wraz z przejęciem powyższej działalności oferta Termo Schiessl zostaje rozszerzona o wymienniki wytwarzane przez GEA Küba GmbH, która powierzyła nam rolę generalnego dystrybutora swoich produktów w Polsce. Wsparciem technicznym i marketingowym w tym zakresie będzie dla nas nowopowstałe biuro przedstawicielskie GEA Küba.
Blisko trzydziestu wysoko wykwalifikowanych techników i inżynierów zatrudnionych w Termo Schiessl, służy klientom poradą i pomocą w projektowaniu i budowie efektywnych, energooszczędnych, przyjaznych dla środowiska instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych.
Osiem oddziałów Termo Schiessl to biura handlowe i dobrze zaopatrzone magazyny z szeroką ofertą urządzeń, komponentów i akcesoriów oraz czynników chłodniczych, niezbędnych w codziennej działalności instalacyjnej i serwisowej.
Jesteśmy przekonani, że nie tylko sprostamy wysokim standardom, do jakich przyzwyczaiła swoich klientów firma Grasso, ale zapewnimy im dużo więcej dodatkowych korzyści wynikających ze współpracy z Termo Schiessl.
W najbliższym czasie nasi pracownicy skontaktują się z dotychczasowymi klientami Działu Komponentów Grasso w celu zaprezentowania i omówienia warunków współpracy.
Również wszystkim obecnym kontrahentom Termo Schiessl przedstawimy nowe możliwości rozwoju dotychczasowej współpracy.
Naszym teraźniejszym i przyszłym Klientom, Partnerom i Przyjaciołom życzymy radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo zdrowia, szczęścia, wiary w nadchodzącą poprawę i udanych interesów w Nowym Roku 2010.

W imieniu Zarządu i pracowników Termo Schiessl Sp. z o.o.
Marek Wawryniuk, Wiceprezes Zarządu