W piątek 11 czerwca br. zaplanowano debiut Komfort-Klima S.A. na rynku NewConnect.

Termin debiutu Komfort-Klima: 11.06
Komfort-Klima S.A.Oferta Spółki Komfort-Klima wraz z jej modelem biznesowym trafiły w potrzeby Inwestorów, którzy w maju br. zakupili całość emisji. Pozyskane środki w wysokości 1 mln złotych wydatkowane będą na rozbudowę sieci oddziałów, co przełoży się na możliwość realizacji większej ilości zleceń oraz na poszerzenie zakresu usług.

"Przeprowadzona przez nas emisja pokazała, że Inwestorzy poszukują takich spółek jak my. Wejście na giełdę to w historii naszej firmy duży krok. Aby go zrobić potrzebowaliśmy czasu, by móc spełnić wymogi stawiane przez GPW. Sądzę, że po naszym debiucie będziemy atrakcyjniejszą spółką dla Inwestorów. Rynek na usługi, które świadczymy stale się zwiększa. Należy również zauważyć, że Unia Europejska również się do tego przyczynia poprzez wprowadzanie nowych dyrektyw, które zmuszają zarządców budynków do wymiany przestarzałych instalacji na te bardziej przyjazne ludzkiemu zdrowiu a także środowisku naturalnemu. Wszystko to, o czym wspomniałem przyczyni się do wzrostu rentowności spółki."
- mówi Robert Kopeć, Prezes Zarządu Komfort - Klima S.A. Spółka za 2009 r. osiągnęła przychód w wysokości 4 mln zł, wypracowała także dodatni zysk netto oraz zysk z działalności operacyjnej.