Junkers został laureatem konkursu „Łazienka-Wybór Roku” w kategorii podgrzewacze wody. Wyróżniony produkt – terma MaxiPower WRDP 11-2G to urządzenie zaawansowane technologicznie, posiadające nowoczesne wzornictwo. Wręczenie nagród odbyło się 24 kwietnia w warszawskim Hotelu Polonia.

Do tegorocznej, szóstej już edycji konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2007” swoje produkty zgłosiło 47 producentów (blisko 140 produktów w 13 kategoriach). Konkurs promuje produkty wyposażenia łazienkowego obecne na rynku polskim, które wyróżniają się znaczącymi walorami wzorniczymi i wysoką jakością. Jednocześnie celem konkursu jest wyróżnienie tych firm, które w odpowiedzialny sposób wprowadzają na rynek swoje wyroby, a także pobudzenia zainteresowania sferą łazienki jako wnętrza estetycznego i funkcjonalnego.

„Nagroda główna w kategorii "podgrzewacze wody" przyznana przez miesięcznik "Łazienka" naszemu podgrzewaczowi przepływowemu o symbolu WRDP 11-2G jest potwierdzeniem nie tylko wysokiej jakości naszych urządzeń, ale także uznaniem dla zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz nowego wzornictwa. Nasze termy od lat cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników. Staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom wprowadzając produkty najwyższej jakości, dostosowane do każdego wnętrza ” – mówi Małgorzata Marczewska, kierownik działu marketingu Junkersa.

Maxi Power-2 to nowa generacja podgrzewaczy wody firmy Junkers, które pojawiły się w sprzedaży w ubiegłym roku. Urządzenia te są najmniejszymi termami dostępnymi na rynku, a ich estetyczny wygląd sprawia, że pasują do nowocześnie zaaranżowanego wnętrza. Nowe termy oferują wysoki komfort w zakresie dostawy ciepłej wody.

Dział Techniki Grzewczej firmy Bosch konstruuje, produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości urządzenia grzewcze takie jak przepływowe gazowe podgrzewacze wody, wiszące i stojące kotły c.o., kotły kondensacyjne, pompy ciepła, zestawy solarne oraz całą gamę wyposażenia do wymienionych urządzeń. Obecnie Dział Techniki Grzewczej Bosch skupia 14 silnych marek o długoletniej tradycji, które są reprezentowane w 185 krajach na całym świecie. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w 5 państwach Europy oraz w Chinach.

W Polsce Junkers jako dział branżowy firmy Robert Bosch Sp. z o.o. jest obecny od 1992 roku. Oferta handlowa Junkersa na polskim rynku składa się z kilku podstawowych grup produktów: gazowych podgrzewaczy przepływowych, gazowych kotłów grzewczych: konwencjonalnych oraz kondensacyjnych; z zamkniętą i otwartą komorą spalania, jedno- i dwufunkcyjnych; gazowych kotłów stojących oraz zasobników c.w.u. do współpracy z kotłami grzewczymi oraz kotły na paliwa stałe. Wszystkie gazowe urządzenia marki Junkers objęte są 3-letnim okresem gwarancji.

Więcej informacji: www.junkers.pl