29 października 2010 r. o godz. 19.00 w Galerii Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni odbędzie się wernisaż najlepszych prac Konkursu dla Projektantów TERMA DESIGN 2010.

TERMA DESIGN 2010 - wernisaż w Gdyni
TERMA DESIGN 2010
29 października 2010 r. o godz. 19.00 w Galerii Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego w Gdyni, przy Al. Zwycięstwa 96/98, odbędzie się uroczystość ogłoszenie wyników i wernisaż najlepszych prac Konkursu dla Projektantów TERMA DESIGN 2010. Na wystawie, która potrwa od 27.10 do 03.11.2010 r., będzie można oglądać aż 57 projektów, zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu oraz prototypy nagrodzonych grzejników wyprodukowane przez firmę Terma Technologie, organizatora konkursu. Serdecznie zapraszamy!

TERMA DESIGN to konkurs skierowany do projektantów sztuki użytkowej oraz wszystkich, którzy pasjonują się projektowaniem oryginalnych i innowacyjnych produktów. Przedmiotem tegorocznej edycji konkursu był projekt grzejnika łazienkowego z funkcją suszenia. Do konkursu zgłoszono blisko 200 projektów, z których 57 zakwalifikowało się do finału. Głównym celem konkursu jest promowanie młodych, obiecujących projektantów oraz ułatwienie im drogi do wdrożenia produkcyjnego, a także popularyzacja sztuki użytkowej i jej roli w życiu człowieka.

Wystawa TERMA DESIGN poświęcona jest 57 projektom, które spośród blisko 200 prac nadesłanych do konkursu, zakwalifikowały się do ścisłego finału. Po szczegółowej ocenie projektów Jury wyłoniło 6 laureatów.

I NAGRODA
II NAGRODA Ewa Sendecka, Kristian Larsen|Grzejnik CESTA Projekt
III NAGRODA Kuba Blimel, Jan Loba|Grzejnik MG Projekt
WYRÓŻNIENIE Katarzyna Molicka, Michał Sowa|Grzejnik DOT Projekt
WYRÓŻNIENIE Joanna Jurczak|Grzejnik MUCHOMOR CIEPLNIK Projekt
WYRÓŻNIENIE Lukas Franciszkiewicz|<strong>Grzejnik TETRIS</strong> Projekt
Zdjęcia nagrodzonych projektów dostępne są pod adresem:
http://www.e-terma.com/download/laureaci_TERMA_DESIGN_2010.rar
http://www.e-terma.com/download/laureaci_TERMA_DESIGN_2010_WEB.rar

Jury konkursu: Jarosław Szymański (przewodniczący Jury), Wacław Długosz, Piotr Kuchciński, Mirosław Rekowski, Edward Brylowski, Daniel Dawidowski, Piotr Klemenski.

Patronat honorowy: Minister Gospodarki, Prezydent Miasta Gdyni, Marszałek Województwa Pomorskiego
Patronat medialny: 2+3D, Łazienka, Świat Łazienek i kuchni, e-mieszkanie.pl i dobrzemieszkaj.pl

Terma Technologie Sp. z o.o. jest polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek elektrycznych do grzejników oraz różnego rodzaju akcesoriów grzejnikowych. W ciągu 19-letniej działalności, spółka wyrosła na jednego z liderów producentów grzewczych w Polsce, a poprzez bardzo szeroki asortyment produktów stała się znana i ceniona w kraju i za granicą.Źródło: Terma Technologie Sp. z o.o.