Firma TEOMA S.A. jest przedstawicielem firm: ACSON, AERMEC, FERRARI, GEBHARDT, IMP KLIMA, NORDMANN, ÖSTBERG, TADIRAN oraz THERMOKEY. W ofercie TEOMY znajdują się również urządzenia niemieckiej firmy MIETZSCH, producenta wentylatorów dachowych, promieniowych, kanałowych, wymienników ciepła, płuczek do gazów agresywnych i specjalnych urządzeń wentylacyjnych dla przemysłu chemicznego, galwanizerni, lakierni, labolatoriów chemicznych, pralni chemicznych, farbiarni, zakładów przemysłu spożywczego, kompostowni, miejsc składowania mediów agresywnych. Pisaliśmy o tym w kwietniu br.: Firma Mietsch .


Do tej licznej grupy firm niedawno dołączyły:
- AIR BLUE


W ofercie znajdują się:
BLUE BOX - agregaty chłodnicze chłodzone powietrzem w wersji free-cooling i chłodzone wodą o wydajności do 1,1 MW; w wersjach ze sprężarkami hermetycznymi lub śrubowymi, do zabudowy zewnętrznej oaz wewnętrznej. Wszystkie agregaty są dostępne w funkcji pompy ciepła.
AIR BLUE - szafy do klimatyzacji precyzyjnej z możliwością chłodzenia, grzania, nawilżania, osuszania i doprowadzeniem świeżego powietrza o mocach chłodniczych do 110 kW. Stosowane w telekomunikacji, pomieszczeniach serwerowni oraz we wszystkich instalacjach wymagających ścisłej kontroli parametrów powietrza,
BLUE FROST - agregaty skraplające z możliwością pracy do –45oC temperatury parowania, współpracujące z dowolnymi chłodnicami bezpośredniego odparowania; agregaty chłodnicze do produkcji glikolu o temperaturach do –35oC, stosowane w przemyśle spożywczym, rybnym, chłodniach i mroźniach, do pracy w tunelach chłodniczych, przy budowie sztucznych lodowisk, do współpracy z zasobnikami lodu.
- CHILLER
Oferuje klimakonwektory kasetonowe o mocy chłodniczej od 1,2 kW do 14,4 kW i grzewczej do 27,0 kW z możliwością doprowadzenia świeżego powietrza. Przeznaczone do montażu w suficie podwieszanym o wym. 600x600 mm. Dzięki zastosowaniu czterech typów silników dla każdej wielkości uzyskano bardzo cichą pracę urządzenia.


- LGG
Belki chłodnicze w wersji do sufitu podwieszonego, montażu podsufitowego i w wersji narożnej o wydajności 300-400 W/m. Dostępne w trzech wielkościach: 1,8; 2,4; 3,0 m o bardzo cichych parametrach pracy <30 dB(A).
- SUPAIR
Kurtyny powietrzne wodne i elektryczne o standardowych długościach 1 m, 1,5 m i 2 m o mocach do 27 kW przystosowane do montażu przy ścianie, na suficie lub w suficie podwieszanym. Wyposażone są w trzy stopnie wydajności grzewczej i trzy biegi wentylatora.
www.teoma.pl