Zmiana siedziby magazynu TEOMA S.A.


W związku z rozszerzeniem działalności przez TEOMA S.A. Spółka podjęła decyzję o zmianie magazynu.
Adres nowego magazynu:

Magazyn TEOMA S.A.
Panattoni Park Pruszków III
Ołtarzew, ul. Ceramiczna 7
05-850 Ożarów Mazowiecki

Informacja prasowa 14.04.3009 najemcy:


Teoma S.A. nowym najemcą w Panattoni Park Pruszków III

Firma Teoma S.A. wynajęła ponad 2200 mkw. powierzchni w Panattoni Park Pruszków III. W transakcji pośredniczyła Agencja Jartom.
W związku z rozszerzaniem zakresu działalności Teoma S.A. wynajęła ponad 2200 mkw. powierzchni magazynowej, biurowej oraz plac składowy pod urządzenia wielkogabarytowe w Panattoni Park Pruszków III. Teoma S.A. prowadzi działalność handlową w branży chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji. Teoma S.A. specjalizuje się ponadto w przygotowywaniu koncepcji instalacji, w doborze urządzeń, w montażu instalacji chłodniczych oraz w uruchomieniach urządzeń. Pięć oddziałów regionalnych spółki zlokalizowanych jest w Warszawie, Poznaniu, Gdyni, Wrocławiu i Krakowie.
Panattoni Park Pruszków to nowoczesne centrum dystrybucyjne, zlokalizowane w centralnej Polsce, na obrzeżach Pruszkowa, przy Trasie Poznańskiej i przy planowanym przedłużeniu autostrady A4 mającej łączyć Berlin z Moskwą.
Pośrednicząca w transakcji Agencja Nieruchomości JARTOM powstała w 1992 r. i jest jedną z najbardziej docenianych i rozpoznawalnych marek na polskim rynku nieruchomości.