Firma Tempcold 1971 roku nieprzerwanie świadczy usługi w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa w pełnym zakresie, począwszy od projektowania, przez wykonawstwo, dostawy po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Tempcold - ponad 40 lat na polskim rynku!
logo tempcoldJak powiedział nam Pan Jerzy Szulc – Prezes Tempcold Sp. z o.o. – to co nas odróżnia od konkurencji to fakt, że mamy dużą, własną organizację serwisową – 40 pracowników na terenie całej Polski. Serwisanci wyposażeni są w samochody i specjalistyczny sprzęt, ale przede wszystkim posiadają uprawnienia i świadectwa kwalifikacyjne.

Firma jest Tempcold jest także wyłącznym przedstawicielem wielu firm i produktów:

- Hitachi (klimatyzatory „split”, systemy VRF, agregaty skraplające, agregaty wody lodowej),
- Isovel-Clivet (szafy klimatyzacji precyzyjnej),
- Hi-Ref (szafy klimatyzacji precyzyjnej),
- Baltimore Aircoil (wieże chłodnicze, skraplacze wyparne, zasobniki chłodu)
- CIAT (agregaty wody lodowej, centrale klimatyzacyjne, roof-topy, klimatyzatory „split”),
- ATISA (klimakonwektory)

To właśnie różnorodność oferowanych produktów pozwala firmie przedstawiać kompleksowe oferty na wykonanie instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych o dowolnej wielkości, zgodnie z życzeniami klientów - zarówno firm, jak i osób prywatnych. Rozbudowany dział serwisowy, bogato zaopatrzony magazyn, oddziały w Katowicach, Wrocławiu, Gdyni i Lublinie umożliwiają także szybką reakcję na potrzeby klientów.

W swej ponad 40-letniej historii firma Tempcold zainstalowała tysiące urządzeń i systemów klimatyzacyjnych. W swoim port folio może poszczycić się referencjami m.in. z:

- Biblioteki Publicznej w Częstochowie,
- „Biuro Centrum” z Katowic
- Lastmaru,
- Netii,
- Telekomunikacji Polskiej S.A., Warszawa,
- Telekomunikacji Polskiej S.A., Lublin,
- Telewizji TVN,
- Urzędu Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych.