Klimatyzatory SPLIT, systemy MULTI oraz systemy VRF to rewersyjne pompy ciepła o zmiennym przepływie czynnika chłodniczego R410A, stanowiące obecnie najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i technologiczne z dziedziny klimatyzacji komfortu i ogrzewania pomieszczeń producenta Fuji Furukawa Engineering.

Technologie energooszczędne
Zanikanie zasobów środowiskowych i problemy globalnego ocieplenia to problemy z jakimi zmaga się obecnie cały świat. Fuji Furukawa Engineering jako korporacja o światowym zasięgu uznaje udział w rozwoju społeczno-ekonomicznym za najważniejszą kwestię zarzadzania, obejmuje ona wiele przedsięwznęć związanych ze sprzedażą, obsługa i recyklingiem oraz z determinacją dazy do zwiększenia energooszczędności swoich produktów i ochrony środowiska.

Energooszczędne technologie

W urządzeniach klimatyzacyjnych Fuji Electric zastosowano funkcję ALL DC - pozwalająca osiągnąć oszczędność energii w skali roku.

Urządzenia kjlimatyzacyjne Fuji Electric

V-PAM (Vector+I-PAM) Sterowanie Inverterowe


Układ ten umozliwia generowanie wyzszego napięcia zasilania, rozszeżając tym samym zakres regulacji prędkości obrotowej sprężarki. Zaawansowana technologia sterowania PAM pozwala na zwiekszenie maksymalnych obrotów sprężarki i podnosi efektywnośc pracy calego układu.