Od dziś za naszym pośrednictwem otrzymasz 10% zniżki na prenumeratę i numery archiwalne miesięcznika branżowego "Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna"!

Aby zamówić prenumeratę lub wybrane numery czasopisma "Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna" wypełnij formularz
"Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna" to miesięcznik poświęcony praktycznym zagadnieniom badania, projektowania i eksploatacji urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i pomp ciepła wraz z zagadnieniami integralnie związanymi z zakresu: przekazywania ciepła, technik pomiarowych, automatyki, pomp, wentylatorów, sprężarek, odnawialnych źródeł energii, a także technologii chłodniczej żywności. Artykuły publikowane w piśmie w znacznej części mają charakter praktyczny.
Według wyników naszej ANKIETY, "Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna" (wydawnictwo MASTA) z wynikiem 13,38% znalazło się wśród trójki faworytów wśród pism branżowych, zaraz po miesięczniku "Chłodnictwo&Klimatyzacja" (17,83%, wyd. EURO-MEDIA) oraz "Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja" (14,01%, wyd. SIGMA-NOT).
Od dzisiaj jeden egzemplarz "TCHiK" zamówiony na www.wentylacja.com.pl zakupisz w cenie 11,56 zł brutto (bez zniżki 12,84 zł), prenumeratę całoroczną za 138,67 zł brutto (bez zniżki 154,08 zł). Dla studentów i modzieży uczącej się roczna prenumerata "TCHiK" 104,00 zł!
Aby zobaczyć spis treści ostatnich numerów lub zamówić prenumeratę miesięcznika "Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna" wystarczy wypełnić formularz zamówienia na stronie (kliknij na miniaturę okładek):


Za pośrednictwem naszych stron można też zakupić 10% taniej prenumeratę i numery archiwalne miesięcznika "Chłodnictwo&Klimatyzacja".