Data rozpoczęcia
2012-04-23
Data zakończenia
2012-04-26
Miejsce
Poznań

TCS - Targi Ciepła Systemowego
Targi Ciepła Systemowego TCSW dniach 23-26 kwietnia 2012 odbędzie się pierwsza edycja jedynego wydarzenia w Polsce i Europie Środkowej skierowanego stricte do branży ciepłowniczej.
Targi Ciepła Systemowego TCS, które powstały z inicjatywy Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie, stanowią doskonałe uzupełnienie i rozszerzenie oferty dostępnej dotychczas na targach INSTALACJE, na których można było zapoznać się z systemowymi rozwiązaniami z zakresu zarządzania energią cieplną w budynkach i ich elementami składowymi: kotłami na paliwo stałe i gazowe, pompami ciepła, kolektorami słonecznymi czy ogniwami fotowoltaiczne. TCS 2012 jest odpowiedzią na potrzeby przedstawicieli zakładów energetyki cieplnej, szukających oferty dostawców nowych, lepszych i kompleksowych rozwiązań o większej mocy.

Wspólna organizacja targów TCS z Izbą, której misją jest dbanie o rozwój ciepłownictwa sieciowego, dostosowywanie jego oferty do zmieniających się potrzeb odbiorców, propagowanie nowoczesnej wiedzy techniczno-ekonomicznej a także integracja branży, jest gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego targów TCS. Natomiast MTP, lider przemysłu targowego w Polsce i Europie Środkowej, zapewnia doskonałą infrastrukturę i obsługę na najwyższym poziomie oraz doświadczenie w organizacji i promocji wydarzeń targowych w kraju i za granicą.

Dodatkowym atutem Targów TCS jest fakt, iż odbywają się one równolegle z Międzynarodowymi Targami Instalacyjnymi INSTALACJE, Międzynarodowymi Targami Branży Wodno-Kanalizacyjnej WODOCIĄGI oraz Międzynarodowymi Targami Kominkowymi KOMINKI, które odwiedza grupa kilkudziesięciu tysięcy profesjonalnych zwiedzających. Obecność w jednym miejscu i czasie oferty czterech uzupełniających się branż daje doskonały efekt synergii.

Więcej informacji na stronie: www.tcs.mtp.pl

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.