Już niebawem odbędą się XVI Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX. Będzie to doskonała okazja na zaprezentowanie swojej oferty, jak i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi.

Targi z energią!
Data najbliższej edycji: 26-28 II 2013


OrganizatorzyJak co roku podczas „energetycznych targów” hale wystawiennicze Targów Kielce wypełni najnowocześniejszy sprzęt wykorzystywany w wytwarzaniu, przesyłaniu i dystrybucji energii. ENEX na przestrzeni lat stał się platformą łączącą świat nauki, technologii, biznesu i ekologii. Jest miejscem, w którym spotykają się producenci i dystrybutorzy: maszyn oraz urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych, najnowszych technologii systemowych, armatury sieciowej, kotłowni opalanych biomasą oraz pojazdów na biopaliwo. Udział w targach ENEX jest doskonałą okazją do pozyskania nowych klientów i nawiązania długofalowych relacji biznesowych.

Warto podkreślić, że aż 97% zwiedzających targi ENEX to właściciele firm produkujących na potrzeby branży energetycznej, handlowcy i dystrybutorzy produktów tej branży oraz osoby związane z sektorem energetycznym.

Na targi - także po wiedzę

ENEX Działania podejmowane przez Targi Kielce oraz branżowych partnerów wystaw każdego skupiają się wokół palących problemów branży - stąd kilkanaście konferencji, specjalistycznych seminariów i warsztatów towarzyszących wystawie. W zeszłym roku w ciągu trzech dni wzięło w nich udział około 1500 osób.

Pokaz oferty

Wśród wydarzeń towarzyszących targom znajdują się między innymi:

Forum Pomp Ciepła
Forum Energetyki Wiatrowej
Forum Solar+
Giełda Kooperacyjna Nowych Technologii OZE
Seminarium “Samochód elektryczny w Infrastrukturze Gminy”
Konferencja Odnawialne Żródła Energii ENEX

Targi ENEX odbywają się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz Przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu ds. Energetyki.


Zaproszenie na Targi