Branżowe Targi Techniki Sanitarnej, Grzewczej oraz Klimatyzacji i Automatyzacji Budynków, 12 - 14 października 2011 w Lipsku.

Targi SHKG 2011
SHKG 2011„Twój Rynek. Twoje Targi” – to motto targów SHKG 2011. Głównymi założeniami przyjętymi na następne lata tej imprezy branżowej są innowacyjne źródła, wydajne technologie i produkty. Kompleksowo i bogato w informacje zapowiada się trzydniowy program targów.

„SHKG stwarza doskonałe miejsce spotkań oraz wymiany poglądów dla przemysłu, rzemiosła, handlu hurtowego, planistów i architektów jak również dla całej gospodarki mieszkaniowej„
- mówi Dyrektor Projektu SHKG Ekkehard Trümper. Równolegle do SHKG odbywać się będą Branżowe Targi Elektroniczne - „efa”. Najważniejszym zagadnieniem, na którym skoncentrują się obie imprezy targowe to wysokowydajne systemy i techniki urządzeń w połączeniu z energią odnawialną.

Po sukcesie z 2009 roku warsztaty i workshopy są znowu stałym punktem programu. Uczniowie, studenci, ale także specjaliści z branży podczas takich zajęć będą mieli szansę poznać nowinki techniczne, wypróbować i przedyskutować ich działanie z twórcami.

SHKG 2009
Poprzednia edycja targów osiągnęła duży sukces. 213 wystawców, około 20 000 odwiedzających i pomimo skrócenia targów do trzech dni, wynik pozostał stabilny. W ten sposób zostało podkreślone duże znaczenie SHKG w regionie. W 2011 roku wspólnym celem Targów Lipskich oraz partnerów merytorycznych jest kontynuacja dalszego rozwoju wystawy jako głównych targów branżowych we wschodnich Niemczech.

Równolegle do SHKG odbędą się Branżowe Targi Techniki dla Budynków, Elektrotechniki oraz Klimatyzacji i Automatyzacji efa, jak również pierwsze środkowoniemieckie Forum Budowlane. Nawiązuje ono do odbywających się kiedyś w Lipsku Targów Budowlanych.

Wystawa została ciekawie i fachowo zaplanowana. Trzydniowa wystawa ekspercka to atrakcja szczególnie dla architektów, planistów i branży nieruchomości oraz idealny sposób na osiągnięcie efektu synergii poprzez połączenie kilku imprez targowych. W centrum uwagi znajduje się dopasowana do potrzeb, efektywna i długofalowa organizacja miast i państw. Motto forum brzmi „Rozwój zasobów i struktur – polityka, projekty, produkty”.


www.shkg-leipzig.de


Źródło: Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.