Data rozpoczęcia
2009-09-23
Data zakończenia
2009-09-25

23-25.09.2009 Sosnowiec


Obrabiarki XXI wieku
Jeśli chcecie Państwo zapoznać się z pełną ofertą rynku europejskiego w sektorze przemysłu obrabiarek i narzędzi do obróbki, zapraszamy do udziału w drugiej edycji Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbędą się w Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 23-25 września 2009 r.
Targi TOOLEX to impreza wystawiennicza dedykowana firmom wykorzystującym technologie obróbki metalu w swoich procesach produkcyjnych. Wystawcami targów będą przede wszystkim:
producenci obrabiarek wszystkich rodzajów i typów,
producenci oprzyrządowania technologicznego obrabiarek,
producenci narzędzi,
producenci aparatury pomiarowo-kontrolnej i oprogramowania,
firmy specjalizujące się w wyposażaniu linii produkcyjnych zakładów przemysłowych.
Organizacja targów TOOLEX to odpowiedź na wyraźną rynkową potrzebę. Przemysł ten to dziś jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów światowej gospodarki. Stale unowocześniany w kierunku coraz pełniejszej automatyzacji.
Sprzedaż obrabiarek rośnie - zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. To wymowny dowód dynamiki branży, ale także nowe wyzwanie dla krajowych firm, które muszą liczyć się z mocną konkurencją przodujących firm europejskich. Aby skutecznie konkurować z liderami światowego rynku, polskie firmy muszą zadbać o wdrożenie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych. Pomogą im w tym kontakty, które mogą nawiązać podczas Targów TOOLEX jak i prezentowany pełny obraz rynkowych nowości.
Pierwsza edycja targów TOOLEX 2008 zakończyła się dużym sukcesem i zadowoleniem wystawców. Na stoiskach o łącznej powierzchni 3304 m2 zaprezentowało się 125 wystawców z 15 krajów, oferujących wyroby ponad 350 producentów z całego świata. Na wystawie prezentowano 258 maszyn i urządzeń w ruchu - ich łączna waga przekroczyła 525 ton, a zapotrzebowanie na prąd wyniosło 2,1 MW. W ciągu trzech dni targowych Targi TOOLEX odwiedziło przeszło 3500 zwiedzających w tym 3 128 zarejestrowanych specjalistów z branży.
Targom towarzyszyły specjalistyczne konferencje i seminaria, spotkania biznesowe, warsztaty oraz prezentacje.
Więcej na www.exposilesia.pl