Data rozpoczęcia
2012-05-12
Data zakończenia
2012-05-13
Miejsce
Bydgoszcz

TARGI MIESZKANIOWE - wiosna 2012
TARGI MIESZKANIOWE - wiosna
5. TARGI MIESZKANIOWE - wiosna 2011

przegląd ofert mieszkań, domów i kredytów
oraz usług rynku mieszkaniowego
i wyposażenia wnętrz

Bydgoszcz, Hala Łuczniczka
12-13 maja 2012 r.

7. Targi Mieszkaniowe - wiosna 2012 odbędą się w dniach 12 - 13 maja 2012 r. na płycie głównej Hali Łuczniczka w Bydgoszczy.
Honorowy patronat nad targami objął Prezydent Bydgoszczy - Rafał Bruski.

To już czwarty rok Targi Mieszkaniowe są obecne na bydgoskim rynku nieruchomości, prezentując dwa razy w roku wiosenną i jesienną ofertę handlową pierwotnego i wtórnego rynku mieszkaniowego, kredytów mieszkaniowych, a także propozycji wyposażenia i urządzenia mieszkań oraz usług związanych z branżą mieszkaniową.
Wszystkie dotychczasowe edycje potwierdzają rosnące zainteresowanie targami. Od czasu pierwszych targów mieszkaniowych liczba uczestniczących firm wzrosła czterokrotnie. Wystawcami targów są firmy deweloperskie, spółdzielnie mieszkaniowe, biura pośrednictwa nieruchomości, banki i instytucje finansowe oraz firmy handlowe i usługowe związane z rynkiem mieszkaniowym, a także urzędy i organizacje branżowe. W gronie wystawców, którzy uczestniczyli w każdej dotychczasowej edycji targów znajdują się m.in. wszystkie największe firmy deweloperskie realizujące inwestycje mieszkaniowe w Bydgoszczy.

Targom tradycyjnie towarzyszą wykłady i prelekcje związane z rynkiem nieruchomości oraz bezpłatne porady ekspertów skierowane do przyszłych nabywców i użytkowników mieszkań. Program towarzyszący targom pozostaje również otwarty na inicjatywy wystawców i propozycje własnych seminariów, prezentacji, itp. W ramach konkursu dla wystawców jury targowe wybierze laureatów najciekawszych stoisk pod względem aranżacji i ogólnej prezentacji ofert. Czas na rozmowy, wymianę doświadczeń oraz chwilę relaksu, spełni tradycyjne wieczorne spotkanie w gronie wystawców (szczegóły w oddzielnym zaproszeniu). Mamy nadzieję, że wspólnie z Państwem uczynimy, że najbliższe targi będą po raz kolejny wydarzeniem służącym efektywnej promocji ofert handlowych oraz utrwaleniu marki i pozycji firmy na bydgoskim rynku.

Organizator www.sawo.pl