Data rozpoczęcia
2011-03-19
Data zakończenia
2011-03-20
Miejsce
Bydgoszcz

TARGI MIESZKANIOWE - wiosna 2011
TARGI MIESZKANIOWE - wiosna
5. TARGI MIESZKANIOWE - wiosna 2011

przegląd ofert mieszkań, domów i kredytów
oraz usług rynku mieszkaniowego
i wyposażenia wnętrz

Bydgoszcz, Hala Łuczniczka
19-20 marca 2011 r.

W dniach 19-20 marca 2011r. w bydgoskiej hali "Łuczniczka" odbyły się 5. Targi Mieszkaniowe - Wiosna 2011, na których zaprezentowano aktualne oferty nowych i używanych mieszkań i domów, kredytów na cele mieszkaniowe, a także oferty wyposażenia mieszkań i usług rynku mieszkaniowego.Targi odbywały się pod patronatem honorowym Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego.

Licznie odwiedzający targi bydgoszczanie mieli doskonałą okazją do przeglądu, wyboru i zakupu nowego lub używanego mieszkania i domu. W jednym miejscu i czasie można było spotkać prawie wszystkich deweloperów oferujących mieszkania lub domy na terenie Bydgoszczy i okolic, w tym również ze specjalną ofertą cenową przygotowaną dla kupujących.

Pomocą w poszukiwaniu sposobów sfinansowania zakupu mieszkań i domów służyły występujące na targach banki i instytucje finansowe. Wszelkie procedury prawne dotyczące transakcji pomagali rozwiązać specjaliści dyżurujący w punkcie konsultacyjnym, w którym można było bezpłatnie uzyskać porady prawnika, rzeczoznawcy majątkowego, geodety oraz doradcy finansowego lub wziąć udział w ciekawych wykładach specjalistów. Na targach promowały się również firmy obsługujące rynek mieszkaniowy, m.in. specjalizujące się w wyposażeniu i urządzaniu wnętrz. Nie zapomniano również o dzieciach przybywających na targi z rodzicami - na które oczekiwały atrakcje placyku zabaw przygotowane przez animatorów bydgoskiego Family Parku.

Na kolejne Targi Mieszkaniowe - Jesień 2011 zapraszamy we wrześniu.

Organizator www.sawo.pl