W dniach 20-21 września 2008 w Krakowie odbędą się targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE Murator EXPO.
Czwarta edycja Targów Mieszkaniowych Murator EXPO odbędzie się w dniach 20-21 września 2008 roku, w krakowskim Bunkrze Sztuki przy placu Szczepańskim 3a. Targi można odwiedzać w godzinach: 10.00-17.00 w sobotę i niedzielę.
Na targach przedstawione zostaną oferty mieszkań zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Wśród wystawców znajdą się: deweloperzy, agencje obrotu nieruchomościami, banki, współpracujące media, a także niezależni eksperci i doradcy. Wszyscy, którzy przyjdą na targi będą mogli zapoznać się z aktualnie realizowanymi i planowanymi inwestycjami w Krakowie i okolicach oraz z atrakcyjnymi ofertami kredytów na zakup, budowę, remont i wykończenie nieruchomości.
Będzie można także wziąć udział w bezpłatnych wykładach dotyczących umów z deweloperami, odbioru mieszkania od dewelopera, sposobów finansowania nieruchomości, najodpowiedniejszych kredytów oraz aranżacji wnętrz. Ponadto w Centrum Bezpłatnych Porad dyżurować będą eksperci: prawnik, architekt wnętrz, doradca kredytowy.
Podczas targów zorganizowany zostanie konkurs dla zwiedzających, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.
Więcej informacji na www.targimieszkaniowe.pl/krakow