Data rozpoczęcia
2012-04-21
Data zakończenia
2012-04-22
Miejsce
Warszawa

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIENa warszawskim Torwarze podczas Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, swoją ofertę przedstawia ponad 200 wystawców - deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników w obrocie nieruchomościami. Premiery i promocje zapowiadane są we wszystkich targowych stoiskach. Targom towarzyszyć będzie Festiwal Wiedzy o Nieruchomościach.

Targi odbędą się tradycyjnie na warszawskim Torwarze w następujących terminach:
• 3 i 4 marca
• 21 i 22 kwietnia
• 8 i 9 września
• 17 i 18 listopada


Na targach deweloperzy i spółdzielnie mieszkaniowe zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania w 2011 roku. Zaś przedstawiciele banków i pośredników kredytowych kuszą 0% prowizją dla kredytu mieszkaniowego zaciąganego w złotych, szerokim zakresem kredytowania, długim okresem spłaty oraz krótkim czasem podjęcia decyzji kredytowej. Na zainteresowanych czeka ponad 35 niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i Centrum Bezpłatnych Porad, służących pomocą zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum.
Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami – wieloletni patron i partner merytoryczny Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - organizuje równolegle z Targami Mieszkaniowymi Murator EXPO Festiwal Wiedzy o Nieruchomościach. W ramach Festiwalu odbędą się warsztaty, szkolenia, konferencje i seminaria dla pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomościami, rzeczoznawców, deweloperów, przedstawicieli branży ubezpieczeniowej, instytucji państwowych i dziennikarzy. WSPON przewiduje, że w sesjach merytorycznych przez dwa targowe dni weźmie udział ponad 1000 zainteresowanych.

W dotychczasowych 35 edycjach targów wzięło udział blisko 4 000 wystawców, a odwiedziło je prawie
450 tys. osób zainteresowanych własnym lokum. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej w listopadzie 2011 wśród targowych gości, blisko połowa odwiedzających uważa, że wizyta na targach jest doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą rynku mieszkaniowego i kredytowego. Pawie 40% gości targów mieszkaniowych poszukiwało pierwszego własnego mieszkania, prawie tyleż samo osób odwiedziło targi z zamiarem zakupu większego niż dotychczasowe „M”. 75% respondentów dobrze lub bardzo dobrze ocenia program wydarzeń towarzyszących targom, a ponad 55% z nich to osoby poszukujące porady doradców kredytowych.

Szczegóły: www.targimieszkaniowe.pl

Murator Expo