Data rozpoczęcia
2011-09-10
Data zakończenia
2011-09-11
Miejsce
Warszawa

Targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
34. Targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE34. Targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Warszawa - Torwar, 10-11.09.2011 r.

W dniach 10 i 11 września 2011 na warszawskim Torwarze odbędzie się 34. edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których organizatorem jest Murator EXPO. W jednym miejscu i czasie można będzie zapoznać się z ofertą stołecznych deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz banków. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 200 wystawców. Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i „z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych. Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum.

Jesienna edycja targów zapowiada się wyjątkowo. Deweloperzy deklarują niezwykle bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach, wznowienie sprzedaży w projektach, w których czasowo wstrzymano ją z powodu impasu, dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych klientów i specjalne promocje.
Wydaje się, że przy utrzymującej się nadwyżce podaży nad popytem - jak podaje GUS na koniec marca w Warszawie liczba niesprzedanych gotowych mieszkań wynosiła ok. 4,3 tysiąca, tyle samo, co w kilku poprzednich kwartałach – deklaracje deweloperów nie są przesadzone. Ponadto w 2011 wprowadzonych będzie na rynek więcej niż w roku poprzednim nowych inwestycji: liczba już rozpoczętych w Warszawie budów wzrosła o ponad 71% w stosunku do I kwartału 2010, a liczba wydanych pozwoleń na budowę o blisko 17% (według danych GUS).

Wrzesień to idealny moment, aby przyjść na targi mieszkaniowe, rozejrzeć się za własnym „M”, porozmawiać z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, wytargować 0% prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego oraz minimalną marżę, poprosić o przeprowadzenie symulacji wysokości i warunków kredytu i ocenić ryzyko zakupu mieszkania.

Warto przyjść na Targi i skorzystać z bogatego programu otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Nie zabraknie dużej dawki wiedzy z dziedziny prawa odnoszącej się m.in.: do umów z deweloperem (forma, istotne postanowienia, konsekwencje) oraz bezpieczeństwa transakcji na rynku wtórnym. Odbędzie się cykl spotkań dotyczących rozliczeń podatkowych związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości. Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz, dostosowaniu do własnych potrzeb mieszkania od dewelopera bądź przebudowie mieszkania z rynku wtórnego.

Dodatkowo w Strefie Porad serwisu me-mieszkania.pl wszystkim zainteresowanym służyć będą radą i pomocą eksperci, w następujących punktach konsultacyjnych: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, architektura wnętrz i stylizacja.

Wszyscy goście targów otrzymają Raport „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe – jesień 2011” z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, zestawienie ofert kredytów mieszkaniowych i analizy rynku mieszkaniowego opracowane przez serwis me-mieszkania.pl, a także artykuły poradnikowe. W Raporcie znajdą się informacje o lokalizacji inwestycji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży oraz zdjęcie lub wizualizacja budynku.


WSTĘP NA TARGI 34. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE można odwiedzać:
10 i 11 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 – 17.00
TORWAR, ul. Łazienkowska 6a.
Bilet jednorazowego wstępu na targi kosztuje 15 zł
Dzieci do lat 12 - bezpłatnie w towarzystwie dorosłych opiekunów
Szczegóły: www.targimieszkaniowe.pl