Data rozpoczęcia
2011-10-22
Data zakończenia
2011-10-23
Miejsce
Bydgoszcz

TARGI MIESZKANIOWE - jesień 2011
TARGI MIESZKANIOWE - jesień 2010

Targi Mieszkaniowe - jesień 2011
Bydgoszcz, 22-23 października 2011 r.
Hala "Łuczniczka"

Serdecznie zapraszamy do udziału w 6. Targach Mieszkaniowych - Jesień 2011, które odbędą się w dniach 22 - 23 października 2011 r. w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Honorowy patronat nad targami objął Pan Rafał Bruski Prezydent Bydgoszczy.

Targi Mieszkaniowe są na bydgoskim rynku nieruchomości jedyną imprezą, która dwa razy w roku (wiosna, jesień), prezentuje aktualne oferty pierwotnego i wtórnego rynku mieszkaniowego, kredyty mieszkaniowe, propozycje wyposażenia i urządzenia wnętrz oraz inne usługi związane z branżą mieszkaniową (pełny zakres w zakładce Krótko o targach).

Systematycznie rośnie zainteresowanie uczestnictwem w targach. Z roku na rok do grona wystawców dołączają kolejni deweloperzy, nowe banki i firmy z branży mieszkaniowej. W porównaniu do ubiegłego roku, ostatnia wiosenna edycja targów odbyła się na blisko dwukrotnie większej powierzchni i z największą jak dotąd reprezentacją oferentów nowych mieszkań i kredytów. Z satysfakcją notujemy, że w gronie wystawców, którzy uczestniczyli we wszystkich dotychczasowych pięciu edycjach targów znajdują się największe firmy deweloperskie realizujące inwestycje mieszkaniowe w Bydgoszczy.

Targi, oprócz prezentacji handlowej, oferują również program wydarzeń towarzyszących. Najbliższej imprezie towarzyszyć będą seminaria tematycznie związane z rynkiem nieruchomości oraz punkty bezpłatnych porad ekspertów wspomagających nabywców w dokonaniu właściwych wyborów. Program towarzyszący targom pozostaje również otwarty na inicjatywy wystawców - np. propozycje własnych seminariów firmowych. Poza tym zapraszamy do udział w otwartym konkursie na najciekawszą prezentację i aranżację stoiska oraz na spotkanie w gronie wystawców.

Mamy nadzieję, że wspólnie z Państwem po raz kolejny stworzymy ciekawe wydarzenie służące przede wszystkim efektywnej promocji Państwa oferty handlowej oraz utrwaleniu marki i wiarygodności firmy wśród klientów. Zachęcamy wszystkich wystawców do przygotowania specjalnie na targi dodatkowych promocji i bonusów, które są sprawdzoną formą uatrakcyjnienia własnej oferty i dodatkowym elementem w pozyskiwaniu klientów.

Dla wszystkich firm zgłaszających się w terminie do 20 sierpnia br. oferujemy promocyjne ceny stoisk lub powierzchni. Ponadto dodatkowy rabat uzyskają zgłaszający się w tym terminie wystawcy wielokrotni, tj. uczestniczący w targach co najmniej po raz trzeci oraz wystawcy uczestniczących w targach już po raz szósty (zgodnie z postanowieniami szczegółowymi - pkt.1.6).

Zainteresowanych uczestnictwem w targach prosimy o kontakt z prowadzącym projekt:

Marek Jankowski - dyrektor marketingu
telefon 52 524 02 23
tel. kom. 604 635 135
e-mail: dom@sawo.pl