Frankfurckie ISH od wielu lat stanowią ważne światowe miejsce spotkań fachowców z budowlanej branży instalacyjnej.


Również firmy z Polski zwiększają swoje zainteresowanie tymi targami. W tym roku będzie to 17 firm, a niektóre z nich zamówiły nawet powierzchnię 150 lub 220 m², co świadczy o coraz większym docenianiu możliwości znalezienia nowych rynków zbytu dla swoich wyrobów w ten sposób.

Również wśród zwiedzających targi, Polacy stanowią coraz większą grupę: 1995 r. - 455 osób; 1997 r. - 750 osób; 2001 r. - 1422 osób, a w roku 2003 organizatorzy spodziewają się około 1600 osób z Polski.
ISH w tym roku uatrakcyjniły też swoją strukturę:

Ponownie branża klimatyzacji znajdzie się na ISH (poprzednio była na Targach Light&Building). W dziale łazienek uwaga skoncentruje się na nowym wzornictwie oraz nowych materiałach, a rewelacją mają być samoczyszczące się płytki. W dziedzinie ogrzewania główny kierunek, to obniżenie emisji CO2. Dużym sektorem będzie też "inteligentny budynek" i związane z nim zarządzanie zużyciem energii i innych mediów oraz bezpieczeństwo.
Tradycyjnie dużą powierzchnię zajmie też technika instalacyjna i rzemiosło instalacyjne.
Co nowego spotka nas jeszcze na ISH'2003?
• Wybudowano nową halę o powierzchni 38 tys. m²
• Na podstawie biletu wstępu na targi będzie można poruszać się bezpłatnie środkami komunikacji miejskiej.
Więcej informacji na temat ISH'2003 można znaleźć na stronach www.ish.messefrankfurt.com oraz www.makowski.com.pl, między innymi oferty wyjazdów dla zwiedzających i wystawców, czy też możliwości dofinansowania kosztów udziału w targach.
Źródło: INSTAL nr 11/2002