Ponad 2200 wystawców z branży instalacyjnej prezentujących się w nowoczesnym "miasteczku" targowym. Taka uczta dla wszystkich zainteresowanych instalacjami sanitarnymi i grzewczymi i nie tylko szykuje się w marcu we Frankfurcie nad Menem.


Największe targi instalacyjne w Europie - ISH (światowe Targi Instalacji Sanitarnych i Grzewczych), 27-31 marca 2001 roku we Frankfurcie nad Menem, poswiecone są następującym grupom towarowym:
- technika sanitarna (w tym również wyposażenie gabinetów lekarskich i salonów fryzjerskich);
- technika grzewcza;
- armatura;
- blacharstwo i techniki blacharskie;
- aparaty lub urządzenia do pomiaru, sprawdzania, sterowania i regulacji;
- rury, magistrale przesyłowe i akcesoria;
- pompy;
- usuwanie odpadów;
- wyposażenie warsztatów;
- techniki biurowe, informacyjne i komunikacyjne, wyposażenie biur;
- organizacje, związki, instytucje;
- wydawnictwa fachowe;
- usługi.
Tegoroczna edycja targów ISH będzie początkiem zmian, których realizację zaplanowano na kilka lat. W myśl nowej idei organizatorzy połączyli "architekturę + technologię" tworząc tandem wystawienniczy: ISH razem ze Światło + Budynek. Jest to unikalne połączenie sześciu głównych technologii z estetyką i wystrojem. ISH skupi się wokół dwóch sektorów: sanitarnego i grzewczego, a Światło + Budynek obejmie oświetlenie, instalacje elektryczne, klimatyzację oraz automatykę w budynkach.
Cykl zmian w latach 2001 do 2003 będzie charakteryzował się również rozbudową i modernizacją hal wystawienniczych. Docelowo, poszczególne hale mają być poświęcone oddzielnym segmentom rynku: w halach od 1 do 4 znaleźć ma się "cudowny świat łazienek" - np. hala 4 armatura, ceramika i akcesoria. W hali 5 znajdzie się "świat inżynierii instalacyjnej" - inteligentne instalacje i towarzyszące techniki, które umożliwiają oszczędność czasu i pieniędzy.
Bardzo interesującym wydarzeniem będzie "Dzień ogrzewnictwa" 29 marca, którego głównym tematem będą technologie wykorzystywane do tworzenia nowoczesnych energooszczędnych domów.
Organizatorzy targów nie ukrywają, ze liczą na profesjonalny dialog z polską branżą sanitarną na polu nowoczesnych technologii i rozwiazań. W Europie Środkowo-Wschodniej Polska jest najbardziej dynamicznym rynkiem.

Komentarze

  • Szczegóły

    Wielka szkoda, że nie podajecie praktycznych informacji o targach, jak: cena czy adres a odsyłacie do strony, której webmaster liczy tylko na zarobak na naiwnych :-(