Kolejna edycja targów Grupy SBS dobiegła końca. W dniach 12 i 13 kwietnia 2011 r. w Hotelu 500 w Strykowie k. Łodzi swoją ofertę produktową na ponad 2000 m2 przedstawiło 82 dostawców z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej.

Targi Grupy SBS dobiegły końca!
Dzięki zorganizowanej Akcji autokarowej, w targach mieli możliwość uczestnictwa instalatorzy, projektanci oraz przedstawiciele firm handlowych z całej Polski. W ciągu obu dni targowych łącznie przybyło niemal 4000 odwiedzających, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu i zapotrzebowaniu na tego rodzaju imprezy branżowe.

Podobnie jak w poprzednich edycjach targi okazały się doskonałą okazją do spotkań handlowych oraz wymiany informacji pomiędzy producentami z branży, a instalatorami, projektantami, handlowcami należącymi do Grupy SBS. Dla niektórych jest to jedna z niewielu okazji, by w jednym miejscu zapoznać się z nowościami technicznymi oraz produktowymi, a także nawiązać nowe kontakty handlowe.
Aby urozmaicić czas spędzony na targach, wystawcy przygotowali specjalny poczęstunek oraz specjalne niespodzianki dla wszystkich gości.


Grupa SBS – jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych. Zrzesza prawie 90 Hurtowni będących Partnerami Grupy SBS, dysponując ponad 150 punktami handlowymi na terenie kraju.
Współpracuje z blisko 180 dostawcami, wśród których są największe firmy branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej. W ofercie znajduje się ponad 30 tysięcy produktów markowych produktów uznanych firm, w tym produkty marek należących do SBS: Keller, Delfin i Nanopanel.www.grupa-sbs.pl


Źródło: ''