Data rozpoczęcia
2012-03-17
Data zakończenia
2012-03-18
Miejsce
Inowrocław

Targi DLA DOMU i OGRODU 2012
Targi DLA DOMU i OGRODU 2012
Targi DLA DOMU i OGRODU 2012 - Tego nie znajdziesz w markecie!
28-29 I - Grudziądz
17-18 III - Inowrocław
21-22 IV - Osielsko k. Bydgoszczy

www.dladomuiogrodu.com.pl

Targi DLA DOMU i OGRODU - tego nie znajdziesz w markecie to inicjatywa, ułatwiająca nawiązanie owocnych kontaktów między osobami poszukującymi produktów lub usług o określonym poziomie jakości z firmami posiadającymi najlepszą ofertę. Pierwsze dwie edycje targów DLA DOMU i OGRODU zorganizowaliśmy w Osielsku k. Bydgoszczy w kwietniu i wrześniu 2011 roku pod marką www.targiosielsko.pl. Ponieważ zaproponowana formuła Targów spotkała się z dobrym przyjęciem i zainteresowaniem Odwiedzających oraz dzięki licznym pozytywnym opiniom Wystawców zapadła decyzja, by realizować tę inicjatywę również w innych lokalizacjach.

Zapewniamy profesjonalne stoiska o powierzchni już od 2 m2, co pozwala Wystawcom, których oferta nie wymaga obszernych ekspozycji, uzyskać efekt udziału w Targach bez nadmiernego nadwyrężania budżetu na ten cel.

Targi odbywają się w miejscach, gdzie z jednej strony występuje duże zapotrzebowanie mieszkańców na profesjonalne usługi oraz wysokiej klasy produkty dla domu i ogrodu, a z drugiej strony brakowało do tej pory odpowiedniej platformy komunikacji między tymi osobami a dostawcami poszukiwanych przez nich usług lub produktów. Lokalizacja Targów dobierana jest w taki sposób, aby w obszarze oddziaływania Targów znajdowało się około 400.000 potencjalnych Odwiedzających dzięki czemu udział w tych Targach może być opłacalny dla każdego Wystawcy posiadającego ciekawą ofertę. Dlatego Targi są także atrakcyjne dla Odwiedzających, którzy mają okazję zapoznać się z różnorodną ofertą Wystawców rozmaitych branż.