W dniach 10-13 maja br. w Warszawie na terenie Torów Wyścigów Konnych na Służewcu, odbędzie się II edycja Targów Budowlano-Instalacyjnych MURATOR 2001. Organizatorem imprezy jest Wydawnictwo MURATOR. Zaszczytny patronat honorowy nad targami objęli Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Aleksander Kwaśniewski i Prezydent Warszawy Paweł Piskorski. Patronat sprawują także Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast i Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa. Patronat medialny: „Gazeta Wyborcza", „Gazeta Dom", „Polski Instalator".

Targi Budowlano-Instalacyjne MURATOR 2001 to impreza adresowana zarówno do profesjonalistów, jak i indywidualnych inwestorów. Tematyka targów obejmuje: wyroby budowlane, instalacje, materiały wykończeniowe, sprzęt budowlany, wyposażenie wnętrz i ogrodów, „projekty gotowe" domów jednorodzinnych i ofertę lokalnego rynku nieruchomości.
Do dyspozycji wystawców oddana zostanie nowoczesna hala namiotowa o całkowitej powierzchni 10 000 m2 oraz teren otwarty wokół niej.
Z myślą o profesjonalistach związanych z branżą budowlaną zorganizowane zostaną seminaria i konferencje pod patronatem Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa.
Zainteresowani budową własnego domu będą mieli okazję zobaczyć pokonkursową wystawę DOM DOSTĘPNY 2000.
Dla wszystkich zwiedzających - wielki weekendowy Festyn MURATORA na targach. Gry zabawy, konkursy i występy estradowe, a także niedzielna gonitwa koni o Puchar MURATORA.