Data rozpoczęcia
2010-02-26
Data zakończenia
2010-02-28
Miejsce
Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Silesia, Sosnowiec

Targi budowlane Silesia Building Expo - SIBEX 2010
Zapraszamy na Targi budowlane Silesia Building Expo - SIBEX 2010, które odbędą się w dniach 26 - 28 lutego 2010r.

Targi budowlane Silesia Building Expo - SIBEX wchodzą w nową fazę rozwoju. W edycji z lutego 2009 wzięły udział 154 przedsiębiorstwa prezentując swoje produkty i usługi na 128 stoiskach targowych, a obiekty Expo Silesia odwiedziło ponad 6.500 gości i kontrahentów. W najbliższej edycji – w lutym 2010 roku - uczestniczący w targach producenci i dystrybutorzy zgrupowani będą w SALONACH TEMATYCZNYCH wśród których polecić pragniemy:

Salon Stolarki Budowlanej

Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej

Targi Mieszkaniowo-Developerskie

Dążyć będziemy do uzyskania maksymalnie czytelnego branżowo charakteru wystawy, tak aby przedstawiciele każdej branży byli łatwo identyfikowalni przez odwiedzających. Stolarka otworowa, wyposażenie ogrodowe, wyposażenie wnętrz, schody i podłogi, kamień i ceramika, instalacje i wyposażenie łazienek, pokrycia dachowe, materiały budowlane i ich komponenty, ogrodzenia, uczestnicy rynku mieszkaniowego, producenci i dostawcy maszyn budowlanych i narzędzi, instytuty i instytucje oraz wydawnictwa branżowe – będą miały możliwość właściwej prezentacji swojej oferty.

Zwiedzający te Targi – mieszkańcy Śląska i Zagłębia – łatwiej trafią do wybranych przez siebie grup towarowych by zapoznać się z najnowszymi technologiami i materiałami budowlanymi, wybrać dla siebie projekt domu czy aranżacji mieszkania, uzyskać informacje na temat możliwości kredytowych, wybrać umeblowanie i wyposażenie, rodzaj i kolor drzwi czy okien, a także znaleźć wykonawcę wybranego projektu.
Targi promowane będą w kilkudziesięciu internetowych portalach branżowych i lokalnych, w radio i telewizji, w prasie regionalnej i krajowej a także w wielu wydawnictwach branżowych. Plakaty, bannery, reklamy elektroniczne, reklama mobilna – zaistnieją na terenie całej aglomeracji śląskiej.

Przygotowujemy również wydarzenia towarzyszące targom. W trakcie targów SIBEX 2010 odbędzie się Konferencja Naukowo-Techniczna Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla związana z techniką grzewczą, Kongres Stolarki Budowlanej Związku „Polskie Okna i Drzwi”, Konkurs o Medal Expo Silesia, a także prezentacje własne i pokazy Wystawców.

Już wpływają do nas pierwsze Państwa zgłoszenia. W celu ułatwienia Państwu decyzji o sposobie udziału w targach udostępniamy (w zakładce „Formularze zgłoszeniowe”) formularze Zgłoszenia uczestnictwa, które zawierają jednocześnie cennik naszych usług targowych. Na stronie znajduje się również Regulamin targów oraz Plan pawilonu wystawowego z wyznaczonym układem stoisk (i założonym podziałem na SALONY tematyczne) a także przykładowe wzory zagospodarowania i zabudowy stoisk targowych.

Uwaga!
Cena powierzchni szeregowej w okresie promocji wynosi 140 zł /1 m2

Targi SIBEX 2010 to:
• propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą zrobić dobry biznes
• propozycja dla konsumentów, którzy chcą mieszkać lepiej, wygodniej i nowocześniej

CZEKAMY NA PAŃSTWA ZGŁOSZENIA

Czołowe targi budowlane w największej polskiej aglomeracji zapraszają!

Więcej na [url]http://exposilesia.pl/sibex/0/0/pl/

Źródło: ''