TARGBUD 2011 - 26. Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz od dzisiaj do niedzieli 17.04 w Katowicach.

TARGBUD - vademecum budowy i remontu
TARGBUD
W dniach 15 – 17 kwietnia br. odbędzie się 26. edycja Targów Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz TARGBUD 2011. W tych dniach Katowice staną się centrum branży budowlanej i budownictwa ekologicznego.

150 firm z Litwy, Niemiec i Polski zaprezentuje przekrojową i wszechstronną ofertę związaną z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z zakresu systemów solarnego ogrzewania, techniki grzewczej, kotłów grzewczych, kotłów na biomasę, pieców, ogrzewania podłogowego, kolektorów, instalacji centralnego odkurzania, instalacji elektrycznych, inteligentnego ogrzewania podłogowego, ogrodzeń łupanych i betonowych, kamieniarstwa budowlanego. Główna prezentacja targowa obejmować będzie klasyczną stolarkę budowlaną, okna, drzwi, pokrycia i konstrukcje dachowe, materiały wykończeniowe, materiały wyposażenia wnętrz, elementy wyposażenia zewnętrznego, m.in. ogrodzenia, bramy, garaże, sauny i balie ogrodowe, a także maszyny, narzędzia jak również usługi budowlane, deweloperskie i finansowe oraz wydawnictwa branżowe.

Targom Targbud towarzyszyć będzie bardzo ciekawy blok imprez towarzyszących m.in. V Glazurnicze Mistrzostwa Polski (eliminacje regionalne), Kącik Porad Mistrza Glazurnika, pokazy warsztatowe technik i technologii glazurniczych, pokazy cięcia drewna na trakach tartacznych Wood-Mizer oraz warsztaty nt. "Automatyka domów i budynków – Czy to ma sens!?", seminarium pt. "THERMOSHIELD - Z kosmosu na Śląsk" nt. zastosowania thermoshieldu w budownictwie na Śląsku (i nie tylko) i warsztaty szkoleniowe w ramach prowadzonej przez PIP kampanii informacyjno-prewencyjnej: Bezpieczeństwo pracy w budownictwie "Promocja standardów BHP".

Tradycyjnie już odbędą się Targi Roślin Ozdobnych i Architektury Ogrodów FLOWERTARG oraz Targi Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG Katowice 2011.

Do odwiedzenia Targów Organizatorzy zapraszają specjalistów i handlowców działających w branży budowlanej oraz wszystkich zainteresowanych budową, remontem, aranżacją domu i ogrodu.

Lokalizacja:
Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.
Tereny wystawiennicze Międzynarodowych Targów Katowickich Sp. z o.o.
ul. Bytkowska 1B
40-955 Katowice

Termin i godziny otwarcia:
15-16 kwietnia 10:00 - 17:00
17 kwietnia 10:00 - 16:00

Ceny biletów:
- normalny: 10 zł
- ulgowy: 5 zł
- rodzinny: 15 zł (2+1 i 2+2)

Opłata parkingowa:
- samochód osobowy: 7 zł
- samochód dostawczy: 12 zł
- autobus: 20 zł
- motocykl: 5 zł