Data rozpoczęcia
2012-04-13
Data zakończenia
2012-04-15
Miejsce
Katowice

TARGBUD 2012
TARGBUD
TARGBUD - Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz

Serdecznie zapraszamy do udziału w 27. edycji Targów Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz TARGBUD 2012, które odbędą się dniach 13 – 15 kwietnia 2012 roku. W tych dniach Katowice staną się centrum branży budowlanej i wnętrzarskiej.

Do udziału zapraszamy firmy budowlane, remontowe, projektujące wnętrza, zajmujące się produkcją i montażem pokryć i konstrukcji dachowych, stolarką budowlaną, producentów materiałów budowlano – konstrukcyjnych, urządzeń i systemów instalacyjnych, materiałów wyposażenia wnętrz. Firmy świadczące usługi budowlane i finansowe, instalacyjne i pomiarowe.

Miło nam będzie gościć producentów i dystrybutorów urządzeń do wytwarzania ciepła, systemów regulacji i pomiarów, firmy zajmujące się zabezpieczeniem i ochroną mienia, a także świadczące usługi w zakresie projektowania, instalacji i konserwacji systemów ochrony, developerów, agencje nieruchomości, wydawnictwa branżowe.

Zachęcamy do udziału tych handlowców, którzy są zainteresowani kontaktami z ludźmi budującymi domy jednorodzinne, wielorodzinne lub mieszkania. W bliskim sąsiedztwie targów mieszka ponad 4 miliony ludzi. To rynek konsumencki, który powinien zwrócić uwagę nawet największych firm w branży budowlanej.

Główna prezentacja targowa obejmować będzie stolarkę budowlaną, pokrycia i konstrukcje dachowe, elewację i izolację dachową, materiały budowlano-konstrukcyjne, wiążące, ścienne, stropowe, urządzenia i systemy instalacyjne, materiały wykończeniowe, materiały wyposażenia wnętrz, elementy wyposażenia zewnętrznego, m.in. ogrodzenia, bramy, a także maszyny, narzędzia jak również usługi budowlane i finansowe.

Targi uzupełniać będą: Salon Budownictwa Ekologicznego, Pomiaru i Oszczędności Ciepła oraz Źródeł energii INTERECO-ECODOM, i Salon Technik Zabezpieczeń SAVEX. Targom towarzyszyć będzie bogaty program pokazów, wykładów i seminariów. Zapraszamy do udziału w konkursach na "Najlepszy Produkt Targbud 2012" i "Najładniejsze stoisko Targbud 2012".

Zachęcamy Państwa do wypełnienia zgłoszenia i skorzystania z promocyjnej oferty cenowej.

Organizatorzy


www.targbud.fairexpo.pl