Data rozpoczęcia
2010-04-16
Data zakończenia
2010-04-18
Miejsce
Katowice

TARGBUD 2010 - XXV Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia WnętrzTARGBUD 2010 - XXV Jubileuszowe Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz
odbędą się na terenach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Katowickich w dniach 16-18 kwietnia 2010.
Uczestniczący w targach to producenci i dystrybutorzy, którzy będą reprezentować następujące salony tematyczne: Stolarka Otworowa, Schody i Podłogi, Wyposażenie Wnętrz, Kamień i Ceramika, Łazienka, Dachy, Ogrodzenia, Rynek Mieszkaniowy, Maszyny Budowlane i Narzędzia, Materiały Budowlane ich Komponenty oraz Wydawnictwa Branżowe.
Międzynarodowe Targi Katowickie położone są w Aglomeracji Śląskiej w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski oraz jednym z najlepiej rozwijających się w Europie. Region ten to idealne miejsce dla inwestorów, a o jego atrakcyjności inwestycyjnej decyduje głównie chłonny rynek zbytu oraz dobra infrastruktura transportowa. Jest to idealne miejsce do zawarcia nowych kontaktów handlowych oraz podpisania kontraktów.
Targbud to miejsce skupiające Firmy z obszarów branży budowlanej, budownictwa mieszkaniowego, modernizacji oraz wykończenia wnętrz. Należy również podkreślić, że jest to doskonała okazja pozwalająca na wymianę doświadczeń oraz stwarzająca możliwości spotkań wielu renomowanych producentów, przedstawicieli handlowych, deweloperów, projektantów domów, doradców kredytowych, a także najważniejszych wydawnictw branżowych. Jak co roku targi są okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań technologicznych oraz nowoczesnych materiałów i urządzeń branży budowlanej. W poprzedniej edycji Targów Targbud wzięło udział ponad 200 firm prezentując swoje produkty i usługi, a z ich ofertą zapoznało się ponad 7000 gości i kontrahentów.
Szeroka kampania promocyjna, którą realizujemy w mediach branżowych w kraju oraz zagranicą, bezpośrednia komunikacja ze zwiedzającymi stwarza korzystne warunki dla firm do realizacji celów marketingowych. Obecność na targach w Katowicach jest okazją do kreowania wizerunku firmy i umacniania marek swoich produktów na dynamicznie rozwijającym się rynku polskim i krajów Europy.
Tematyka:
Stolarka budowlana, materiały wykończeniowe, wyposażenie wnętrz, pokrycia dachowe, materiały budowlane, chemia budowlana, budowa domów pod klucz, maszyny budowlane, wyposażenie terenów zewnętrznych, projekty architektoniczne, czasopisma branżowe, kredyty budowlane.
Internet: www.targbud.mtk.katowice.pl

Źródło: ''