Data rozpoczęcia
2009-04-17
Data zakończenia
2009-04-19

17-19.04.2009 KatowiceTARGBUD 2009 - XXIV Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia WnętrzSzanowni Państwo!!!
W imieniu własnym oraz całego Zespołu Międzynarodowych Targów Katowickich, pragnę serdecznie zaprosić do udziału w XXIV Targach Budownictwa Mieszkaniowego i Modernizacji i Wykończenia Wnętrz "TARGBUD 2009", które odbędą się w dniach 17 - 19 kwietnia 2009.
Tegoroczna ekspozycja liczyła ponad 200 wystawców prezentujących się na powierzchni 6.000 m 2, a odwiedziło nas ponad 7 tysięcy osób. Miniony Targbud cieszył się rekordowym zainteresowaniem w porównaniu z ostatnimi edycjami. Odnotowaliśmy 20% wzrost liczby zarówno wystawców jak i gości. Tradycyjnie targom towarzyszył konkurs na najlepszy produkt wystawy. Kapituła przyznała aż 9 medali Międzynarodowych Targów Katowickich oraz 9 wyróżnień w 10 kategoriach.
Korzystając ze sposobności, uprzejmie informujemy o fakcie przystąpienia Międzynarodowych Targów Katowickich do Polskiej Izby Przemysłu Targowego. PIPT jest wszechstronną platformą współpracy wszystkich uczestników rynku targowego w Polsce. Prowadzi działania na rzecz podniesienia standardów usług targowych oferowanych przez członków, w tym na rzecz wiarygodnych, transparentnych statystyk targowych, promuje udział w targach i wystawach jako skuteczny element strategii marketingowej i komunikacyjnej przedsiębiorstw, a także oferuje uczestnikom rynku targowego możliwości w zakresie edukacji targowej i biznesu.
Przystąpienie MTK do Izby jest kolejnym krokiem na drodze do utrzymania odpowiedniego standardu oferowanych usług, wiarygodności przedstawianych danych statystycznych dotyczących imprez targowych, ale również do zachowań zgodnych z etyką biznesową.
Z życzeniami wielu sukcesów
Kierownik Projektu
Barbara Nowak
Nowe formy prezentacji:
- branżowe kino targowe,
- konkursy firmowe,
- pokazy instruktażowe,
- kącik nowości,
- pakiety prasowe,
- pakiety sponsorowane.
Tematyka:
Stolarka budowlana, materiały wykończeniowe, wyposażenie wnętrz, pokrycia dachowe, materiały budowlane, chemia budowlana, budowa domów pod klucz, maszyny budowlane, wyposażenie terenów zewnętrznych, projekty architektoniczne, czasopisma branżowe, kredyty budowlane.
Internet: www.targbud.mtk.katowice.pl