Dziś na facebook’u wystartował nowy konkurs ROZDAJEMY WĘGIEL, przygotowany przez firmę Tani Opał. W każdy poniedziałek podchwytliwe pytanie i abstrakcyjne zdjęcie dostarczą fanom spółki zabawnej rozrywki. Angażująca gra gwarantuje sporą dawkę emocji i tony prezentów. Już teraz na www.facebook.com/taniopal znajdziesz zakasujące pytanie. Sprawdź, policz lub wydedukuj i wygraj tysiąc kilogramów ciepła!

Tani Opał rozdaje TONY nagród – NOWY KONKURS!
Nowy, a w zasadzie gruntownie odświeżony konkurs to pomysł spółki Tani Opał na dostarczenie ponad 6 tysiącom fanów profilu atrakcyjnej rozrywki. Zabawne pytania i dowcipna konwencja wywołają w graczach wiele pozytywnych emocji. Nowoczesne formuła konkursu, oparta na wysyłaniu bezpłatnych sms’ów z prawidłową odpowiedzią, to również szansa na otrzymanie flagowych produktów firmy Tani Opał. Refleks i spryt, a przede wszystkim połączenie dedukcji z odrobiną szczęścia pozwolą kilkunastu szczęśliwcom wygrać tonę ciepła.

Policz lub wydedukuj i wygraj!
W nowej zabawie udział może wziąć każdy, kto dołączył do grona fanów firmy Tani Opał na facebook’u lub od września 2012 r. stał się właścicielem jednego z produktów firmy. W każdy poniedziałek na fanpage’u http://www.facebook.com/taniopal opublikowane zostanie zdjęcie. Będzie to wyjątkowa grafika, przygotowana specjalnie na potrzeby konkursowej rozgrywki. Zadanie zawsze będzie polegało na udzieleniu odpowiedzi na podchwytliwe, oryginalne i za każdym razem zaskakujące pytanie. Na pewno każdorazowo zapytamy Was o jakąś liczbę. Uczestnik konkursu widząc zdjęcie, będzie poproszony o policzenie lub wydedukowanie i podanie prawidłowej liczby. Odpowiedź na konkursowe pytanie natychmiast powinna być wysłana bezpłatnym sms’em pod numer 884 03 02 01. W treści wiadomości tekstowej musi pojawić się słowo KONKURS oraz liczba, będąca odpowiedzią na konkursowe pytanie. Pamiętajcie, że podczas jednego tygodnia konkursu tylko pierwszy, wysłany przez Was sms jest brany pod uwagę. O wygranej zdecyduje czas nadesłania odpowiedzi i jej poprawność. Wygrywa zgłoszenie, które dotrze do nas najszybciej i będzie zgodne z naszymi obliczeniami. Jeśli zdarzy się, że nikt z Was nie wytypuje prawidłowej liczby, wówczas Komisja Konkursowa wskaże osobę, która była najbliżej poprawnej odpowiedzi. Zasady konkursu są proste i opisane w regulaminie, dostępnym na stronie www.rozdajemywegiel.pl.

Najcieplejsza z nagród w zasięgu ręki
Aż do kwietnia 2013 r. aż cztery razy w tygodniu uczestnicy konkursu ROZDAJEMY WĘGIEL otrzymają szansę wygrania „ciepłej” nagrody. Co tydzień osoba, która poprawnie odpowie na konkursowe, dość abstrakcyjne pytanie, czyli poda prawidłową liczbę bądź będzie bliska jej wytypowania otrzyma TONĘ workowanego węgla od spółki Tani Opał. Nagroda zostanie również bezpłatnie dostarczona i rozładowana w miejscu wskazanym przez Zwycięzcę. Organizator konkursu umożliwia także wybór odpowiedniego produktu. Do Laureata konkursu dowieziemy, zgodnie z jego życzeniem tonę pakowanego węgla: brunatnego, miękkiego orzecha, ekogroszku lub kulek miałowych. Wyniki każdorazowo ogłaszane będą w poniedziałki tuż po południu. Informacja o Zwycięzcy zostanie opublikowana na facebook’u oraz stronie konkursowej. W zabawie udział może wziąć każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania. Samochody dostawcze spółki Tani Opał bez trudu dostarczą nagrodę główną pod wskazany adres. Pamiętajcie, że jest o co grać, bo łączna wartość nagród w zabawie to prawie 25 tys. zł. Mamy nadzieję, że nasz sztandarowy produkt – węgiel workowany ogrzeje Wasze domy i mieszkania, i tym samym umili chłodne, jesienne wieczory.

Weź udział w konkursie i wygraj!
INFORMACJE O FIRMIE


Tani Opał Sp. z.o.o – to lider rynku europejskiego w produkcji i pakowaniu węgla oraz innych paliw stałych. Przedsiębiorstwo sukces w sprzedaży klientom indywidualnym zawdzięcza stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz stałym badaniom, gwarantującym znakomitą jakość produktów. Tani Opał zapewnia całoroczną dostępność sztandarowych artykułów takich jak: ekogroszek, ekogroszek wysokoenergetyczny, kulki miałowe, węgiel orzech i węgiel brunatny. Spółka dysponuje skutecznym system zamówień i realizacji dostaw węgla na obszarze całego kraju. Aktualnie z usług firmy korzysta kilkaset składów opałowych zlokalizowanych w Polsce i całej Europie. Firma prowadzi również sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sklepu internetowego. Tani Opał jako pierwszy w Polsce wprowadził sprzedaż swoich produktów w największych marketach budowlanych i spożywczych.


Źródło: ''