Data rozpoczęcia
2007-11-25
Data zakończenia
2007-11-25

24-25 listopada 2007r., Centrum EXPO XXI, Warszawa

24-25 listopada 2007 w Centrum EXPO XXI odbędą się już XIX Targi Mieszkań i Domów. Podczas targów prezentowanych będzie wiele inwestycji realizowanych obecnie na terenie Warszawy i okolic. Niewątpliwie udział w imprezie oszczędzi Państwu wiele czasu i pieniędzy, jeśli planują Państwo zakup mieszkania, czy też domu w przyszłości.

Podczas listopadowej XIX edycji Targów Mieszkań i Domów - OSTATNICH TARGÓW MIESZKANIOWYCH W WARSZAWIE W ROKU 2007 - zapoznacie się Państwo z pełną ofertą warszawskiego rynku mieszkaniowego, i nie tylko! Na stoiskach deweloperów oraz pośredników w obrocie nieruchomościami prezentowane będą plany aktualnie dostępnych domów i mieszkań oraz projekty nowych inwestycji.

NOWOŚCIĄ PRZY TEJ EDYCJI BĘDZIE OFERTA DZIAŁEK I GRUNTÓW. A TAKŻE ZAPREZENTOWANIE PIERWSZYCH LOFTÓW W WARSZAWIE !!! - formy jakże obecnie popularnej na zachodzie, która jest nie tylko miejscem zamieszkania, ale i stylem życia. Na pewno nie zabraknie korzystnych warunków cenowych przygotowanych przez wystawców specjalnie na TAMiD.

Na Targach pracownicy banków i firm doradczych przygotują szczegółowe oferty kredytowe szyte na miarę planowanych inwestycji zwiedzających. W jednym miejscu i czasie dowiedzą się Państwo wszystkiego, co jest potrzebne do podjęcia właściwej decyzji o zakupie nowej nieruchomości.

Ponadto otrzymają Państwo komplet materiałów informacyjnych oraz możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania odnośnie nabywania mieszkania, domu, czy też innej nieruchomości. Podczas Targów odbędzie się cykl bezpłatnych seminariów i prelekcji dla zwiedzających.

Więcej informacji: www.tamid.pl