Nowe, eleganckie klimatyzatory LG Art Cool to połączenie najwyższej klasy wzornictwa z efektywnością, ale również kojący powiew chłodu w upalne dni i dopełnienie Twojego wnętrza.

Taki stylowy i taki oszczędny!

Gorące, letnie miesiące, wysokie temperatury, skwar w salonie…
Nadchodzące wielkimi krokami upalne lato sprawia, że coraz częściej szukamy rozwiązań, które pomogą odpocząć w przyjemnym chłodzie.

W tym sezonie LG wprowadziło klimatyzację, która nie tylko ozdobi wnętrza salonów, ale jednocześnie jest wysoce energooszczędna.

Klimatyzatory LG Art Cool Galeria, LG Art Cool Mirror oraz najnowszy LG Libero zostały wyposażone w nową technologię „Inverter”, dzięki której dostosowują one tryb pracy do panujących warunków wewnątrz pomieszczeń.

Pozwala to zaoszczędzić nawet 57% energii w porównaniu z pracą tradycyjnych klimatyzatorów, również dzięki możliwości zaprogramowania pracy urządzenia i utrzymywaniu stałej temperatury wewnątrz salonu czy sypialni.

Inną zaletą tej technologii jest wyższa efektywność pracy klimatyzatora, a do tego większe możliwości chłodzenia, nawet przy ekstremalnie wysokiej temperaturze na zewnątrz, dochodzącej do 43oC.

Komfort i elegancja w stylu LG

Elegancja, funkcjonalność, nowoczesność – wszystkie modele LG Art Cool doskonale podkreślą stylowość i indywidualność każdego salonu.

Urządzenie Art Cool Galeria daje możliwość własnej kreacji i pozwala na wymianę zdjęcia, które doskonale dopełni stylu panującego we wnętrzach.

Natomiast Art Cool Mirror z nową odświeżoną linią, doda chłodnego, a zarazem nowoczesnego akcentu.

Zależy Ci na błyskawicznym schłodzeniu pomieszczenia? Klimatyzatory inwerterowe LG zrobią to o 50% szybciej niż tradycyjne!

Dodatkowo używając urządzeń LG pomagasz chronić środowisko naturalne, redukując emisję dwutlenku węgla.

Śpij spokojne


Klimatyzatory LG pracują przy minimalnym poziomie hałasu. Unikalna technologia „Inverter” pozwoliła na opracowanie wyjątkowo cichego klimatyzatora, który eliminuje wszystkie zbędne odgłosy. Dzięki temu pracując w „trybie snu” LG gwarantuje użytkownikom spokojny i niczym niezakłócony wypoczynek.

Ulga dla alergików i czyste powietrze

Unikalny system oczyszczania Neo Plasma wykorzystywany w klimatyzatorach LG gwarantuje komfort przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu także osobom cierpiącym na alergie.

W trakcie procesu oczyszczania 7 filtrów usuwa z powietrza kurz, pleśń, niepożądane zapachy i dym papierosowy. Eliminowane są także domowe roztocza, pyłki i sierść zwierząt, aby zapobiec takim chorobom, jak na przykład astma. Specjalny system trzech filtrów redukuje symptomy obecności w powietrzu licznych związków organicznych, w tym formaldehydu.

Także w trosce o Twoje zdrowie klimatyzatory zaprojektowane zostały tak, by dzięki funkcji zdrowego osuszania usuwana była z pomieszczenia nadmierna wilgoć, co skutecznie zapobiegnie przechłodzeniu wnętrza.

Nie trać czasu, oczyści się samo!

Posiadając klimatyzator LG Art Cool nie musisz już tracić czasu na czyszczenie ręczne. Dotąd główną przyczyną powstawania przykrych zapachów była pleśń osadzająca się w wymienniku ciepła. Po wyłączeniu klimatyzatora funkcja automatycznego oczyszczania wysuszy mokry wymiennik, zapobiegając rozwojowi bakterii i pleśni, wyeliminuje przy tym niemiłe zapachy i oszczędzi Twój drogocenny czas.


Źródło: LG Electronics Polska Sp. z o.o.