Knauf Uniwersalny środek czyszczący to wygodny w użyciu preparat w formie koncentratu, który pozwala usunąć bez problemu sadzę, tłuszcz z szyb kominków i piecyków. Nadaje się również do usuwania wszelkich zabrudzeń z powierzchni płytek ceramicznych, kamienia naturalnego, klinkieru, powierzchni lakierowanych i z tworzywa sztucznego. W przypadku nalotów, które mają bieżący charakter, wystarczy przetrzeć powierzchnię gąbką nasączoną preparatem.

Szyby kominków i piecyków lśnią jak nowe
W zależności od zabrudzenia, koncentrat należy stosować bez rozcieńczania lub rozcieńczony z wodą (max 1:5). Środek nanosimy na czyszczoną powierzchnię. Po chwili spłukujemy czystą wodą. Przy uporczywych zabrudzeniach czynność należy powtórzyć, odczekać dłużej lub ewentualnie wyszorować za pomocą szczotki. Wydajność opakowania 1 litrowego od 10 do 50 m2.

Sugerowana cena detaliczna netto: 26,29 PLN + 22% VAT = brutto 32,00 PLN za opakowanie 1 litr.

Informacja o firmie:
Firma Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o. powstała w 1998 roku. W bogatej ofercie asortymentowej znajdziecie Państwo kleje do płytek, fugi, środki pielęgnujące i czyszczące, masy wyrównujące, silikony i materiały izolacyjne, zaprawy i masy szpachlowe, jak również systemy dociepleń, a w nich najwyższej jakości kleje do styropianu i wełny mineralnej, tynki mineralne, akrylowe, silikonowe, silikatowe dostępne w ponad 800 kolorach, różnorodnej strukturze i uziarnieniu. Ofertę uzupełniają tynki mozaikowe w 84 różnorodnych wzorach. Wyroby Knauf Bauprodukte są bezpieczne dla zdrowia i środowiska oraz zgodne z najwyższymi europejskimi standardami jakości.
„Knauf buduje zaufanie” to zasada definiująca działanie Knauf Bauprodukte.
Więcej informacji: www.knauf-bauprodukte.pl


Źródło: ''