Proste, wygięte i odgięte – nożyce FatMax do obróbki blachy, stali, miedzi i aluminium.

Szybkie cięcie nożycami Stanley
Montaż konstrukcji z blachy stalowej wymaga odpowiednich kwalifikacji, doświadczenia oraz profesjonalnego sprzętu. Dobre narzędzia są szczególnie ważne podczas prac w trudnych warunkach, np. na dachach. Muszą być wygodne, trwałe i skuteczne. Wykonawcom prac dekarskich firma Stanley rekomenduje nożyce z serii FatMax, które umożliwiają precyzyjne cięcie, zarówno podczas codziennych prac blacharskich, jak i montażu pokryć dachowych.

Kute ze stali chromowo-molibdenowej nożyce FatMax są trwałe i bezpieczne. Posiadają chromowane elementy mocujące oraz wzmocnioną sprężynę nożyc, dzięki czemu nawet przy bardzo wytężonej pracy, nie łamią się ani nie wyginają. Hartowane, ząbkowane ostrze zapobiega ześlizgiwaniu się z ciętego materiału. Dla wygody użytkownika narzędzia zostały wyposażone w bimateriałową rękojeść. Nie ma więc ryzyka, że wyślizgną się z ręki i spadną z dachu.


W ofercie firmy Stanley z serii FatMax dostępne są trzy rodzaje nożyc: proste (proste, proste wydłużone), wygięte (prawe i lewe) oraz odgięte (prawe i lewe). Pierwsze służą do cięć prostych. Nożyce wygięte i odgięte umożliwiają użytkownikowi trzymanie dłoni ponad ciętym materiałem. Wygięcia (w prawą lub lewą stronę) zapobiegają odkształceniu ciętych krawędzi.

Wszystkie nożyce FatMax doskonale sprawdzą się w pracy z blachą (do 1,2 mm), stalą, miedzią i aluminium. Można je również wykorzystać do cięcia tworzywa sztucznego, siatki drucianej, skóry i innych materiałów.

Wszystkie produkty firmy Stanley z serii FatMax® dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.