Nawet brylant musi mieć właściwą oprawę, stąd dążenie marki Zehnder do wystawiania się jedynie w najlepszym towarzystwie. Od dziś w prestiżowym salonie Cer-mag we Wrocławiu wymagający klienci mogą obejrzeć, zapoznać się z ofertą asortymentową i zakupić grzejniki szwajcarskiej firmy Zehnder.

Szwajcarska jakość w ekskluzywnym miejscu
ZehnderWarto podkreślić, że firma Zehnder, jako jedyny producent grzejników została zaproszona do współpracy przy stworzeniu salonu Cermag w zupełnie nowej, jeszcze bardziej eksklu-zywnej odsłonie i zaprezentowania swoich prestiżowych produktów klientom.

- Na razie wystawiliśmy nasze cztery topowe grzejniki, docelowo chcemy zaprezentować dziewięć najciekawszych modeli. Rzecz jasna nie zabraknie naszego ukochanego, opatentowanego w 1930 roku Charlestona. I tak jak on wówczas zrewolucjonizował technologię, tak i my teraz przedstawiamy rewolucyjne podejście do roli grzejnika we współczesnym wnętrzu – mówi Andrzej Kaczmarczyk z Zehnder Polska.

Firma Zehnder nie tylko prezentuje swoje produkty, ale przede wszystkim zmienia spojrzenie na grzejniki właśnie, szkoląc w Cermagu architektów wnętrz, a także pomagając prze-nosić ich designerskie wizje na jak najlepsze funkcje grzewcze, które mają spełniać grzejniki we wnętrzu.

- Staramy się łączyć technologię, najnowsze rozwiązania z pięknem. Pokazujemy, że dziś wszystko jest możliwe. I jakość i piękno mogą bowiem iść dziś w parze. Nie ma już właściwie żadnych ograniczeń ani architektonicznych, ani gabarytowych, ani kolorystycznych. Zehder całkowicie dopasowuje się do potrzeb klienta – dodaje Andrzej Kaczmarczyk.

Ekspozycje grzejników są doskonałym narzędziem do pracy projektantów wnętrz. Pomagają w rozwinięciu wyobrażenia inwestorów na temat możliwości materiałowych dostępnych na rynku, a także oferowanych najnowszych rozwiązań. Co warte podkreślenia Zehnder nie zamierza poprzestawać w docieraniu do jak największej grupy odbiorców i już prowadzi rozmowy z kolejnymi punktami dystrybucyjnymi.