Organizatorzy pierwszej edycji wystawy Chillventa Nürnberg 2008, ogłosili ruchomienie nowej platformy internetowej: ask-Chillventa.
Poszukiwania w internecie to w obecnej dobie najczęściej stosowana i najbardziej lubiana metoda przygotowania się do zwiedzania targów. Z okazji Targów Chillventa Nürnberg 2008, które w dniach od 15 do 17 października br. odbędą się w Messezentrum Nürnberg – Centrum Targów w Norymberdze, do dyspozycji zwiedzających oddano w tym celu praktyczne narzędzie. Na stronie www.ask-Chillventa.de już 667 wystawiających firm z ponad 700 wyrobami prezentuje się online. Za pomocą ask-Chillventa użytkownik w wyniku wyszukiwania uzyskuje znacznie więcej niż tylko same informacje podstawowe. Wszystkie przedsiębiorstwa przedstawiają się tu w dwóch wersjach językowych (niemieckiej i angielskiej) w stale aktualizowanych, obszernych i przejrzystych prezentacjach online.
Platforma ask-Chillventa będąca częścią oficjalnej strony targów www.chillventa.de zapewnia użytkownikom i wszystkim zainteresowanym szereg obszernych funkcji wyszukiwania, porównywania wyrobów i szczegółowych informacji o przedsiębiorstwach wystawiających na Targach Chillventa.
Internetowe prezentacje firm zawierają opisy produktów i usług, profile przedsiebiorstw, uzupełnione zdjęciami z funkcją zoom i linkami kierującymi do stron domowych wystawców. Proste i przejrzyste funkcje wyszukiwania oraz filtrowania upraszczają proces poszukiwania informacji, a przede wszystkim oszczędzają cenny czas. Użytkownicy mogą poprzez ask-Chillventa bezpośrednio skontaktować się z wystawcami lub znaleźć tam wszystkie istotne dane kontaktowe. Przyszli goście Chillventa Nürnberg 2008 mogą w łatwy sposób przygotować się do zwiedzania wystawy, tym bardziej, że teraz mają możliwość otrzymywania w regularnych odstępach czasu generowanego automatycznie newslettera, informującego o nowych produktach w wybranych uprzednio kategoriach, dotyczących urządzeń i systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych.
Użytkownicy ask-Chillventa, którzy w obrębie branżowej platformy online znaleźli cel swojego wyszukiwania, mogą nawiązać bezpośredni kontakt z wystawcami. Dzięki temu zwiedzający targi mają możliwość organizowania terminów na targach jeszcze przed ich przyjazdem.
Według stanu na dzień 14.07.2008 r. na planowanej powierzchni wystawowej netto liczącej znacznie ponad 30 000 m² prezentować się będzie 667 przedsiębiorstw i organizacji.
Na październikowych Chillventa Nürnberg 2008 nie zabraknie też polskich wystawców, a wśród nich Area Traders, Castel Engineering, Cool i Termo Schiessl.
Wszystkie informacje o Targach Chillventa Nürnberg 2008 dostępne na stronie www.chillventa.de
Chillventa to Międzynarodowe Targi Chłodnictwa, Klimatyzacji, Wentylacji i Pomp Ciepła, które odbędą się w oczekiwanym miejscu - w Norymberdze - centrum udanych wystaw technicznych. Chillventa, choć będzie to pierwsza edycja tej imprezy, od samego początku proponuje jakość, jakiej można żądać od międzynarodowej wystawy:


- są to targi silnie wspierane przez związki, stowarzyszenia i instytucje branżowe
- przedstawiają nowe i ulepszone produkty w jednym miejscu, co dwa lata
- odbywają się w ultranowoczesnym centrum wystawowym doskonale znanym wśród profesjonalistów
- mają jasno określoną rangę wystawy międzynarodowej
- uatrakcyjnia je bogaty program szkoleń branżowych, w tym praktycznych
- cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony mediów branżowych
- zespół organizatorów wystawy jest doświadczony i bardzo zaangażowany w swoją pracę.
Miejsce i termin
Exhibition Centre Nuremberg
15 - 17 października 2008 r.
Bilety
- bilet 1-dniowy 18 EUR
- bilet 25 EUR
- sklep online z biletami uruchomiony zostanie 25 sierpnia i funkcjonować będzie do 13 października 2008
Lista wystawców
>>zobacz
Plan wystawy
>>mapa
Wygraj weekend w Norymberdze: http://www.future.theim.de/ask-online-gewinnspiel/gewinnspiel_Chillventa_e/