Wilo Polska zaprasza do udziału w konkursie.

Szukamy najstarszej pracującej pompy Wilo - konkurs
WILO SEWilo-Perfecta to wprowadzona na rynek w 1953 roku pierwsza, bezdławnicowa pompa obiegowa. Wiele pomp, dzięki fachowej wiedzy i zaangażowaniu przy konserwacji, pracuje bezawaryjnie przez dziesiątki lat, dając świadectwo niemieckiej niezawodności. Dlatego też, Wilo Polska ogłasza konkurs na najstarszą pracującą w instalacji pompę Wilo.

Do 30 maja 2012 r. chętni do udziału w konkursie mogą zgłosić najstarszą pracującą w instalacji pompę. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić ankietę.

Do konkursu przyjmowane są zgłoszenia pomp wyprodukowanych przed rokiem 1996. Na uczestników konkursu czekają nagrody – Laptop HP Pavilion DV 7; 10 oryginalnych piłek Addidas EURO 2012 oraz koszulki.

Informacje odnośnie konkursu Wilo dostępne są na stronie www.wilo.pl.


WILO SE z siedzibą w Dortmundzie, Niemcy, jest jednym z wiodących producentów pomp i systemów pompowych dla technologii ogrzewania, chłodzenia oraz klimatyzacji, a także dla zaopatrzenia w wodę oraz odprowadzania ścieków. Wilo reprezentowane jest przez blisko 60 oddziałów na całym świecie i zatrudnia ponad 6 200 pracowników. W 2010 roku obroty firmy wyniosły 1.021,4 mln Euro

.

Źródło: WILO Polska