„Oznakowanie CE - ocena zgodności maszyn i urządzeń technicznych z wymaganiami zasadniczymi dyrektyw Nowego Podejścia” to profesjonalne szkolenie przygotowane przez Akademię Dashofera z siedzibą w Warszawie.

Szkolenie z zakresu oznakowanie CE – teraz nawet 15% taniej!
Akademia ma już wieloletnią praktykę w szkoleniach z różnych dziedzin oraz branży i współpracuje z wieloma doświadczonymi ekspertami. Oznakowanie CE to szkolenie przygotowane specjalnie dla wszystkich osób odpowiedzialnych w firmie za nadawanie oznaczenia CE oraz wszystkich konstruktorów maszyn i urządzeń.

Szkolenie [H3 ma na celu przybliżenie uczestnikom wymagań dyrektywy maszynowej 2006/42/EC oraz dyrektyw powiązanych (m.in. dyrektywy hałasowej, o kompatybilności elektromagnetycznej). Ponadto zostaną omówione przepisy prawa polskiego i unijnego stanowiące o zasadach wprowadzania do eksploatacji maszyn i urządzeń. Uczestnicy dowiedzą się, jak wygląda sprawa nadzoru i kontroli rynku oraz jakie wymogi bezpieczeństwa musi spełniać maszyna, aby została dopuszczona do użytkowania. A wszystko to przygotowane w ciekawy i przystępny sposób, a teraz jeszcze można skorzystać z 15% zniżki!

Seminarium prowadzi dr inż. Adam Górny - audytor, członek SIMP, specjalista w zakresie zarządzania jakością i bezpieczeństwem pracy. Szkolenie będzie odbywać się w Warszawie. Jeszcze do końca tego roku można wykorzystać 15%-owy rabat! Wystarczy tylko wcześniej złożyć zgłoszenie. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona! Szczegóły na www.dashofer.pl.

Źródło: ''